Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) (/Temat-Skrypt-sprawdzajacy-ptzplace-lockerz-com-info-poprzez-mail-sms-733)

Strony: 1 2 3 4


Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - 0g0r - 05-01-2010 00:03

Siemank0 Wink
Napisałem skrypt, który za zadanie ma sprawdzanie strony http://www.ptzplace.lockerz.com. Jeżeli lockerz.com uruchomi butik, osoby zapisane do programu dostają informacje na podany mail i sms'a na wpisany tam numer telefonu. Numer GG jest podany do ewentualnego kontaktu Wink.

Adres stronki: http://www.lockerz.retkinia.net

Strona, dzisiaj 4 stycznia została przyspieszona, zostały dodane nowe opcje. Każdy może dodać swój mail i numer telefonu bez żadnych problemów. Chwilowo skrypt jest w pełni kompatybilny jedynie z siecią Plus, jednak w najbliższym czasie chce dodać inne sieci jak Play, Era, Orange czy Heyah. Jak sami możecie zauważyć, strona ptzplace.lockerz.com jest niedostępna, toteż na mojej stronie widać chwilowo status "problem z połączeniem". W najbliższym czasie miejmy nadzieje, Lockerz naprawi ten problem, a teraz zapraszam do rejestracji w programie Wink.

Pozdr0


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - cvx - 05-01-2010 16:05

leci plusik Wink

ps zapisałem sięWink


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - Aja - 05-01-2010 16:09

Świetna sprawa dzieki wielkieWink


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - 0g0r - 05-01-2010 22:19

Dzisiaj zauważyłem, że Lockerz skutecznie blokuje swoją stronę dla takich skryptów. Radze się na wielu forach innych programistów, jednak chwilowo ciągle nie udało mi się ominąć zabezpieczeń. Jeżeli się nie uda, mogę być jedynie dobrej myśli, że jeśli dodadzą panel logowania, to wtedy ominie się jedno z zabezpieczeń Wink.


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - RAQ - 06-01-2010 07:16

Zapisałem sięSmile


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - Zolix - 09-01-2010 21:26

jak tam sie zapisac :?


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - 0g0r - 09-01-2010 23:09

Na dole masz możliwość zapisania się do lockerz. Tam zmieniasz zakładkę na zapisz się i podajesz dane Wink


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - jakubixioraczek - 10-01-2010 09:43

Myślę że ominiesz zabezpieczenia bo taki skrypt jest przydatny


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - krysho5 - 10-01-2010 09:50

zapisalem sie xD dzieki Smile


RE: Skrypt sprawdzający ptzplace.lockerz.com (info poprzez mail+sms) - turbocwaniak - 10-01-2010 10:37

zapisałem się.
leci +
jak zadziała to będzie zajebiście Smile