Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe suby/like youtube i facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe suby/like youtube i facebook (/Temat-Darmowe-suby-like-youtube-i-facebook-73289)



Darmowe suby/like youtube i facebook - worlej1 - 23-07-2013 19:38

Ostatnio zastanawiało mnie jak ludzie nabijają tyle lajków na poradnikach/tutach do hacków itp gdzie tak naprawdę to było PPA aż wreszcie natknąłem się na serwis Likenation. Polega to na tym że zdobywanie punkty (Za lajkowanie filmików,zdjec,profili, subryskrybowanie kanału).Punkty możecie wymienić na lajki/suby/wyświetlenia.(W ciągu zaledwie 30min nabiłem na filmiku 41 lajków)

Link do strony: Likenation.com
ref link:http://likenation.com/?ref=29166 (ciebie to nic ne kosztuje a ja dostane mały bonusik Sad )

Dodatek :
Strona dzięki której dostaniemy darmowych 10 subów za 1 klika(Wystarczy kliknać get started now i wybrać drugą opcje).

Link: subpals.com


RE: Darmowe suby/like youtube i facebook - miniek9090 - 23-07-2013 19:39

było , do kosza Smile


RE: Darmowe suby/like youtube i facebook - v3XeR - 23-07-2013 19:53

-zły dział
-był poruszany ten temat
-za mało postów na refa
-brak czystego linku
Znajomość regulaminu się kłania


Darmowe suby/like youtube i facebook - yazir - 23-07-2013 20:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.