Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Podanie na admina] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne][Podanie na admina] (/Temat-Nieaktualne-Podanie-na-admina-7325)

Strony: 1 2


[Nieaktualne][Podanie na admina] - Paviano - 19-05-2010 18:03

1. Nick w csie Paviano
2. Ile masz lat 14
3. Od jak dawna grasz w csa? 7 lat licząc przerwy (we wakacje nie grałem w cs'a, grałem na xboxie)
4. Czy byleś w jakimś klanie?
5, Jak oceniasz swoją grę w skali 1/10? 8
6. Ile spędzasz czasu dziennie na csa? 2-4h, w weekendy gram dłużej
7. GG lub skype. GG: 8054313


RE: [Podanie na admina] - gstopa - 19-05-2010 18:16

7 lat? Grasz w cs'a od siódmego roku życia? Jeju... ja tam jeszcze przy komputerku nie siedziałem w takim wieku...


Co do podania:
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=7263

Obacz i uzupełnij kilka elementów.

Jeśli chodzi o umiejętności, to byłbym na TAK. Grać umiesz. Oko masz dobre. Adminowanie na pewno by Ci nie zaszkodziło.


RE: [Podanie na admina] - Paviano - 19-05-2010 18:44

Spójrz na pw. Podałem kilka ważnych informacji.


RE: [Podanie na admina] - Marello - 19-05-2010 19:19

Jestem na tak napisz do mnie co do pieniędzy.


RE: [Podanie na admina] - gstopa - 19-05-2010 21:39

W dalszym ciągu, tak jak odpisałem na pw. Przeklej tutaj do pierwszego posta pod spodem to co mi podesłałeś jeśli chodzi o wzór na admina.

Na tak.


RE: [Podanie na admina] - Pucki - 19-05-2010 23:25

wlasnie tak jak pisze G stopa wszelkie info zamieszczaj tu pawiano a nie przez pw wiem jak grasz i tez jestem na TAK mam nadzieje ze role admina spokojnie ogarniesz a co do tego ile grasz w cs-a to nie wiem czy prawde napisales ze 7 lat ale jestes Ogar Smile


RE: [Podanie na admina] - Paviano - 20-05-2010 06:36

Chciałbym mieć tego admina, ale nie jestem przy kasie żeby płacić 10zł/mies.
Nick na serwerze: Paviano
Wiek: 14
Znajomość AMXX: dobra, robiłem małe pluginy ^^
Gdzie mam/miałem admina: na kilku serwerach, pierwszy nie istnieje, drugi to sieć serwerów
Dlaczego ja: Bo nie lubię, jeśli ktoś na serwerze wyzywa innych graczy, na serwerze jest mapa surf i gdy są cheaterzy.
Staż w CS'a: 7 lat z przerwami (Jak miałem 7 lat to w soboty jak była dodatkowa infa dla 4 klas to z bratem przychodziłem i graliśmy chyba w 6 ^^)
Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4h, w weekendy dłużej
Kontakt: najlepiej GG: 8054313

Nie reklamowałem serwera. W weekend wezmę się do roboty i będę reklamował serwer.


RE: [Podanie na admina] - Pucki - 20-05-2010 07:55

o juz lepiej spoko teraz wiem o co chodzi pogadam z marello i zobaczymy ogolnie jestem na TAK


RE: [Podanie na admina] - Paviano - 22-05-2010 06:24

Pieniędzy nie wpłacę, a więc nie będę miał admina (przyczyny zna Marello).
Temat do zamknięcia.


RE: [Podanie na admina] - Marello - 22-05-2010 07:02

Rzeczywiście rozmawiałem z Paviano.
Zamykam