Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam (/Temat-Sprzedam-Naturalne-FanPage-7-5k-like-MEGA-Staty-Polecam-73237)



[Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - mikiniki - 23-07-2013 05:08

Sprzedam : FP 7,3k like +
Cena : Aukcja Allegro http://allegro.pl/naturalne-fanpage-7-5k-like-mega-staty-polecam-i3414113038.html
Zdjęcia : Na Aukcji
Opis :

Witam. Sprzedam prawa administracyjne do świetnego fanpejcza 7,5k like + Codziennie przybywa około 50-200 nowych fanów Zasięg tygodniowy to około 100tys i rośnie... Każdy post ma dziesiątki udostępnień i setki polubień oraz kilka tysięcy wyświetleń w niespełna 48h. Tematyka to Miejsca o których istnieniu nie miałeś pojęcia... Fani około 50/50 mężczyźni i kobiety w wieku głównie 18-24 lata. Nic nigdy nie było na nim reklamowane także efekty mogą być Niesamowite. Miałem 2 oferty na miesięczną kampanie nawet negocjowałem cenę z serwisem, lecz budowałem stronę głównie dla Ludzi nie do reklamy i Ktoś inny będzie mógł dokończyć temat Polecam Wszystkim !!!





Aktywność naprawdę jak na Fanpejczach z 50k like albo więcej ( 3 miesiące ciężkiej pracy )







*Fanpejcz pozostaje własnością Facebooka. Ja sprzedaję tylko czas poświęcony na pozyskanie fanów.





Kontakt

[email protected]


RE: [Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - Boguśś - 23-07-2013 07:49

Jaka cena Cię interesuje tak +/- ?. Jeśli nawet wygram licytacje za 40zl oddajesz ?


RE: [Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - mikiniki - 23-07-2013 11:50

(23-07-2013 07:49)Boguśś napisał(a):  Jaka cena Cię interesuje tak +/- ?. Jeśli nawet wygram licytacje za 40zl oddajesz ?

Tak, allegro to dla mnie umowa, wg prawa także Smile
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - Boguśś - 23-07-2013 12:08

poczekam do konca aukcji Smile I wtedy sie zastanowie Smile


RE: [Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - mikiniki - 26-07-2013 12:47

Do zamknięcia
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie / SPRZEDANE


[Sprzedam] Naturalne FanPage 7,5k like - MEGA Staty.Polecam - surfer0700 - 27-07-2013 11:39

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.