Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości (/Temat-Sprzedam-emaile-na-wp-pl-moje-hurtowe-ilosci-73235)

Strony: 1 2


Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Captain - 23-07-2013 00:36

Witam serdecznie Smile

Zarabiam w pewnym serwisie gdzie na potrzeby tego zarabiania muszę zakładać dziesiątki adresów email. Zakładam je na wp.pl gdyż tam najwygodniej, najszybciej i najlepiej zakłada mi się odpowiednie do tego emaile.

Po jednorazowym użyciu te emaile są mi już nie potrzebne.

Ale może komuś się przydadzą, a ja przy okazji spożytkuję je jakoś i zarobię trochę.

Tak więc: Na chwilę obecną mam do sprzedania ponad 100 adresów email (wszystkie założone przeze mnie, należące do mnie).
Stale przybywa mi adresów i gdzieś za miesiąc będę miał z trzy razy tyle, a potem jeszcze więcej i więcej.

Moja cena to 50 groszy za cale 10 adresów email, wyglądających jak normalne adresy normalnych użytkowników.
Czyli za 1zł dostajesz loginy i hasła do aż 20 kont email.

Możliwość nawiązania stałej współpracy, gdyż emailów mi przybywa, a po jednorazowym użyciu nie są mi już potrzebne.

Zainteresowani? Proszę pisać na email: [email protected]

Płatności tylko na konto bankowe. Gwarantuje pełną uczciwość i tego samego oczekuję.


Pozdrawiam.


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - mupetek02 - 24-07-2013 18:58

Zależy czy maile mają takie same hasełka Tongue


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Boguśś - 24-07-2013 19:00

(24-07-2013 18:58)mupetek02 napisał(a):  Zależy czy maile mają takie same hasełka Tongue

A co, nie chcę się zapamiętać all hasełek ? Big Grin


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - mupetek02 - 24-07-2013 19:03

(24-07-2013 19:00)Boguśś napisał(a):  A co, nie chcę się zapamiętać all hasełek ? Big Grin

dokładnie lepiej mieć wszystkie hasła do jednorazowych maili takie same Smile


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Captain - 25-07-2013 06:56

Tak. Wszystkie mają to samo hasło.


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Boguśś - 25-07-2013 12:39

Ile masz tych kont ? Być może wezmę od Cb, sporą ilość.


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Captain - 25-07-2013 18:16

Na chwilę obecną 116, ale będzie przybywało (bo potrzebuje zakładać kolejne, tyle, że po jednorazowym użytku nie są mi już potrzebne).


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Boguśś - 25-07-2013 19:09

Bym wziął sporą ilość ale w przyszlym tyg. Pasuje ? Big Grin I REZERWUJE.


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Captain - 25-07-2013 20:55

Pasuje. Do przyszłego tygodnia powinno mi przybyć tak z 30-50 adresów email i będzie więcej niż na chwilę obecną Wink


RE: Sprzedam emaile na wp.pl (moje), hurtowe ilości - Boguśś - 25-07-2013 21:48

To za 100 wychodzi 5 zl tak ?. Jutro wezme moze z 40 okej ?. Platnosc paypal. Na pw prosze o pp.