Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? (/Temat-PORADNIK-Jak-zarabiac-na-ofertach-SuperRewards-73225)

Strony: 1 2


[PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 22-07-2013 21:48

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik - jak zarabiać na ofertach SuperRewards?
2.Opis przedmiotu : Jak nazwa wskazuje, poradnik ukazuje cały cykl działania, jaki trzeba przeprowadzić, abyście dostali 'zasłużone' Wam NeoCoins (inne punkty) za fraudy Wink
3.Zdjęcia : są w poradniku, inaczej nie jestem w stanie udostępnić. No chyba, że chodzi o dowód dostania NC (?)
4.Kontakt :
- PW
- GG 2347409
5.Cena :
7zł - pierwsze 10 osób.
następne 10 - 8zł
itd itd.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : MoneyBookers/PayPal/Przelew

WYSYŁAM DOPIERO PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA MOJE KONTO.

Zaraz oddam do recenzji.
Od razu mówię, że pisane w WordPad'zie, gdyz mój sprzęt na więcej mi nie pozwolił Wink
Poradnik dla leniwych oraz dla tych których myślenie boli (bez obrazy).

Pozdrawiam Wink


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - bitu92 - 22-07-2013 22:10

trzeba startery?Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 22-07-2013 22:13

(22-07-2013 22:10)bitu92 napisał(a):  trzeba startery?Big Grin

no chyba pisałem, że za fraudy Big Grin
tak, trzeba startery, mogą być puste przecież.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Evid3nce - 22-07-2013 22:17

Ile zajmuje upominanie się do SuperRewards? Długo rozpatrują?

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - UmCyK - 22-07-2013 22:21

Przecież to wszystko jest za darmo.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 22-07-2013 22:23

(22-07-2013 22:21)UmCyK napisał(a):  Przecież to wszystko jest za darmo.

co masz za darmo? gdzie? podeślij na PW, jeśli to gdzieś masz.
SuperRewards nie zlicza tak łatwo tego wszystkiego jak MATOMY, tutaj trzeba przejść trochę cięższy proces.


(22-07-2013 22:17)Evid3nce napisał(a):  Ile zajmuje upominanie się do SuperRewards? Długo rozpatrują?

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4

Max do 24h, nie więcej.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - UmCyK - 22-07-2013 22:24

Twoje słowa.

Cytat:Poradnik dla leniwych oraz dla tych których myślenie boli (bez obrazy).



RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 22-07-2013 22:26

(22-07-2013 22:24)UmCyK napisał(a):  Twoje słowa.

Cytat:Poradnik dla leniwych oraz dla tych których myślenie boli (bez obrazy).

za darmo jak ktoś pomyśli jak to zrobić, ale jeżeli ktoś nie jest w takich sprawach obeznany, może wydać te 7zł a szybko mu się to zwróci - gwarantuję Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - UmCyK - 23-07-2013 07:01

Oczywiście jak ktoś nie ogarnie to niech zapłaci nauczy się i zyski bedą.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 23-07-2013 07:30

dokładnie.
prośba o recenzję wysłana do yazira.