Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabia ktos na Diablo 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabia ktos na Diablo 3 (/Temat-Zarabia-ktos-na-Diablo-3-73222)

Strony: 1 2


Zarabia ktos na Diablo 3 - UmCyK - 22-07-2013 20:22

Warto jest zakupic konto w diablo 3
Kupic dobrego bota
Sprzedawac walute w tej grze ? Smile


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - v3XeR - 22-07-2013 20:25

Po pierwsze zmień avatar bo nie można się skupić na Twojej treści Big Grin Sex
myślę, że raczej nie bo na allegro duuużo tego jest


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - UmCyK - 22-07-2013 20:29

Mam ten avatar od początku Smile

Co do sprzedaży naprawdę będzie ciężko ?


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - m4rcin93 - 22-07-2013 20:32

Admin nieźle kosił kasę kiedyś z Diablo 3.
A teraz to nie wiem, czy da się zarobić jeszcze..


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - Admin - 22-07-2013 20:32

Warto było gdy d3 wystartowało, wtedy wpadały niemal 5 cyfrowe kwoty miesięcznie z samego złota, teraz jest mniej, ale wciąż da się zarobić.


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - v3XeR - 22-07-2013 20:37

http://allegro.pl/gry?string=diablo+3&price_to=100&price_enabled=1 Troszkę jest tych ofert Smile
Ale zawsze można próbować szczęścia Big Grin
Trzeba mieć też na uwadze to, że jak ktoś pierwszy raz kupi te złoto na allegro u kogoś to w 90% kupi drugi raz od tego samego użytkownika Smile
Ale można pobawić się sztuczkami usuwania konkurencji i zawsze coś się konkurencja zmniejszy. Można było by zrobić domenę do tego (ogólnie stronkę internetową) to wzbijał byś hajs (tak mi się zdaje). Ciekawy jestem czy można było by zrobić to na automacie hmm.


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - mikel2501 - 23-07-2013 18:10

A na przedmiotach znalezionych i sprzedanych za Euro ktoś z was zarobił? Jak patrze to tam tego trochę dużo jest. A jak wygląda sprawa z tym botem, coś już kiedyś słyszałem od znajomego który to używał ale kurcze, nie ma go już jakiś czas i tak sobie pytanie zadaje czy nie dostał bana Wink


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - Admin - 27-07-2013 08:56

Ja sprzedawałem przedmioty na markecie d3, pareset euro wpadło. Oczywiście wszystko zalezy od tego co się znajdzie, teraz D3 na ps3 wyszło, też musi być ciekawie. W sumie mało grałem, automat grał.


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - dirtr - 04-09-2013 02:42

Właśnie też zamierzam grać w diablo 3 dla kasy bardziej, dla zarobku kiedyś grałem nawet w tibie, niestety aktualna cena za złoto w tej grze jest już wręcz śmieszna około 25 groszy 10k + konkurencja kiedyś 1,50zł. Więc jak z tym diablo opłaca kupić się tą gre za 170zł i grać od zera samemu bez botów na konsoli?


RE: Zarabia ktos na Diablo 3 - ramka - 04-09-2013 10:09

A mnie sie wydaje, że warto. Za pół roku-rok dalej ludzie będą grali. Gold zbiera się z średnich itemów które sprzedaje się innym graczom - te które nie klasyfikują się do sprzedaży za euro. Jak grałeś w tą gre to po jakimś czasie się zwróci