Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie o GSA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Opinie o GSA (/Temat-Opinie-o-GSA-73217)



Opinie o GSA - Danny - 22-07-2013 19:27

Witam,
Jak w temacie interesują mnie opinie o GSA ponieważ waham się czy zainwestować w to pieniążki(pakiet indexer+captcha+search engine).
Z tego co słyszałem to urządzenie bardzo profesjonalne i dobre tylko słyszałem że po niedawnych zmianach google tu cytat niektórych "strach używać tego teraz". Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś kto tego najlepiej używac w obecnym czasie się wypowiedział Smile


RE: Opinie o GSA - warzyw12 - 22-07-2013 22:16

Raczej nie znajdziesz tu wielu specjalistów którzy 'najlepiej go używają'. Ci co mówią 'strach używać go tego teraz' po prostu nie wiedzą w tym temacie zbyt wiele. GSA imo najlepsze narzędzie, oferuje dużo platform no i jest one time fee.


RE: Opinie o GSA - Bandaid - 22-07-2013 22:35

Ci którzy piszą, że strach używać to jakieś dzieci, które nawaliły śmieciowych backlinków i dostały filtra od google. Kupuj śmiało, za tą cenę bezkonkurencyjne narzędzie.


RE: Opinie o GSA - GreenDay - 23-07-2013 17:33

Jeśli samemu harvestujesz bazy pod GSA a nie lecisz na pałę + korzystasz z proxy i koniecznie z Captcha Sniper to jest to użyteczne narzędzie, w innym wypadku więcej krzywdy niż pożytku będziesz miał Smile


RE: Opinie o GSA - Danny - 23-07-2013 20:35

Już wstępnie byłem nastawiony na zakup GSA a po tych krótkich postach jeszcze mnie w tym utrwaliliście. Teraz tylko czekam na 10tego na wypłatę z FC i jazda Cool


RE: Opinie o GSA - GreenDay - 23-07-2013 21:05

Jest warty swojej ceny póki co, choć ja wolę XR Big Grin