Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym zarabiają buxy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Na czym zarabiają buxy? (/Temat-Na-czym-zarabiaja-buxy-73155)



Na czym zarabiają buxy? - Horusssek - 21-07-2013 20:19

Ostatnio zacząłem się zastanawiać na czym zarabiają buxy by wypłacać urzytkowniką. Wiem że to niby reklamy ale wszystkie to reklamy buxów np. na neobux'ie sa reklamy probuxa i w drugą stronę to samo więc z reklam oni jakby nic nie mają


RE: Na czym zarabiają buxy? - Mafesto - 03-08-2013 18:15

Dołączam się do pytania, chyba nie zarabiają tylko na upgrade'ach konta?


RE: Na czym zarabiają buxy? - Dominik1010 - 03-08-2013 18:19

Buxy zarabiają na kontach premium oraz na reklamach. Nie zawsze są to te reklamy w które klikacie tylko np. umieszczone na stronie.


RE: Na czym zarabiają buxy? - mateusz4699 - 03-08-2013 18:50

jak na kontach premium zarabiają jak jeśli wykupujesz prmium to po to aby zwiększyć swoje zarobi ( czy aby zwróciło się za premium i wyjść na +)


RE: Na czym zarabiają buxy? - Dominik1010 - 03-08-2013 18:51

Ale są osoby które kupują premium i już więcej nie zarabiają ?


RE: Na czym zarabiają buxy? - Mafesto - 03-08-2013 19:15

Ale w sumie jeśli ktoś kupuje reklamę na stronie to płaci chyba więcej niż strona daje użytkownikom za kliknięcia, tak? Na przykład ktoś płaci 2$ za 1000 kliknięć a bux daje za wyświetlenie 0.001$ czyli razem 1$. Dobrze myślę?


RE: Na czym zarabiają buxy? - Dominik1010 - 03-08-2013 19:16

Tak dobrze myślisz ;]


RE: Na czym zarabiają buxy? - Mafesto - 03-08-2013 19:23

A jakie wydatki musi strona wziąć pod uwagę? Wiadomo, kupienie skryptu, serwer, hosting. Za wysyłanie kasy na PP musi coś płacić? Coś innego?