Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena konta steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena konta steam (/Temat-Wycena-konta-steam-73118)



Wycena konta steam - tollusiek - 21-07-2013 11:19

Witam.
Pewnego dnia wzięło mnie na myślenie, no i wpadłem na pomysł, żeby sprzedać swoje konto steam. Jest ono z 2007 roku, gry posiada takie, jakie widać na screenie:

[Obrazek: cx9s.jpg]

Chciałbym również dodać, że został zakupiony Orange Box, który miał w sobie gry: Half Life epizod 2 i inne, Team Fortress 2 (z czasów, gdy trzeba było kupić grę żeby móc grać) oraz Portal. Teraz TF 2 jest darmowy, ale Ci co go zakupili wcześniej mają jakieś przywileje, których nie mają użytkownicy grający już od darmowej wersji. W ekwipunku mam też ponad 70 przedmiotów właśnie z TF'a 2. Może cenne, może nie - nie znam się zbytnio Smile
Tak więc jeśli możecie, proszę o wycenę tego konta niekoniecznie co do złotówki, po prostu jakieś granice przystępnej ceny. Mam zamiar wystawić to konto na Allegro od licytacji. Jeżeli oczywiście będzie co sprzedać bo może się okazać, że konto jest mało warte, to wtedy raczej zachowam je dla siebie.
Pozdrawiam! Smile


RE: Wycena konta steam - Archiebald - 21-07-2013 11:37

Podobne konto widziałem na allegro za 60 zyli ale to jakiś lolek wystawiał gdyż 30 zł za dostawę sobie doliczył beka , tak dla przykładu sprawdź np to :
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=konto+steam i porównaj . Wg mnie nie opłaca Ci się sprzedawać tego konta za grosze a bo więcej niż 20/30 zł ciężko będzie chyba dostać .


RE: Wycena konta steam - Magoru - 21-07-2013 12:29

W zależności czy cs 1.6 jest zarejestrowany w ligach (ESL,GB) oraz czy jest banowany na VAC/serwerac publicznych - sprawdzić to możesz na banidzie, 2007 to w miarę dobry rocznik już, przy tych grach za mniej niż 45zł bym go nie sprzedał.

Pozdro ;D


RE: Wycena konta steam - Limitless - 22-07-2013 17:03

Też bym za taniej niż 50 nie sprzedawał , ja sprzedałem swoje 2k10 za 20zł jakieś pół roku temu.


RE: Wycena konta steam - Trufluplus - 13-08-2013 11:52

Większość gier jest darmowych więc około 25 zł.


RE: Wycena konta steam - v3XeR - 13-08-2013 13:01

za 65 bym nie sprzedał Tongue


RE: Wycena konta steam - DjStar - 03-09-2013 21:44

55zł gdzieś warte


Wycena konta steam - Hybrid1990 - 15-08-2020 18:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.