Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie przez YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Promowanie przez YouTube (/Temat-Promowanie-przez-YouTube-73102)

Strony: 1 2 3


Promowanie przez YouTube - Jose - 20-07-2013 21:42

Promuje już tydzień 5 moich nisz na youtube. Codziennie nabijam wyświetlenia i lajki za pomocą SYV i AMF, a moich filmików nie można nawet wyszukać na youtube. Ile mam jeszcze czekać na efekty? A może coś robię źle?


RE: Promowanie przez YouTube - TastemanPL - 20-07-2013 21:52

Najlepsze wyświetlenia to te które trwają ok. połowy twego filmiku. W SYV są mobilne i chyba są gorsze ale nie wiem nie znam się Big Grin


RE: Promowanie przez YouTube - miniek9090 - 20-07-2013 22:09

dałes extra tagi oraz dobre tagi? Czy w tytule filmiku wstawiłeś chociaż jedno słowo kluczowe?


RE: Promowanie przez YouTube - Jose - 21-07-2013 07:57

Extra tagi terz dodałem. Tagi wstawiłem z tego co znalazłem w Google Trends. W tytule zamieściłem słowa kluczowe: Nazwa_niszy_download_for_free. Co jeszcze poprawić?


RE: Promowanie przez YouTube - MixKosa - 21-07-2013 08:07

YT zamroził ci film... Big Grin poczekaj 24-48h a dużo dałeś tych wyświetleń i lików na raz?


RE: Promowanie przez YouTube - Qwik - 21-07-2013 08:34

(20-07-2013 21:52)TastemanPL napisał(a):  Najlepsze wyświetlenia to te które trwają ok. połowy twego filmiku. W SYV są mobilne i chyba są gorsze ale nie wiem nie znam się Big Grin

Najlepsza są wyświetlenia która trwają cala długość filmiku i są zróżnicowane czyli są z rożnych wyszukiwarek itp.

(20-07-2013 22:09)miniek9090 napisał(a):  dałes extra tagi oraz dobre tagi? Czy w tytule filmiku wstawiłeś chociaż jedno słowo kluczowe?

Extra tagi już dawno wyszły z mody extra tagi to po prostu słowa kluczowe które są wpisane jeden obok drugiego a bot może traktować takie coś jako manipulacje.Ja bez extra tagów bez problemu pozycjonowałem filmiki do top 10.Najważniejszy jest tytuł(jak najwięcej slow kluczowych i niezbyt długi około 30 slów),opis(tutaj również jak najwięcej slow kluczowych + oryginalny długi opis),tagi(około 5-10)

Moim zdaniem like nie maja nic wspólnego z pozycjonowaniem ponieważ można je wyłączyć a bot youtube nie bierze pod uwagę czynników które użytkownik może wyłączyć(mam nadzieje ze domyślacie się o co mi chodzi).Z komentarzami jest trochę inaczej ponieważ są one korzystne dla bota google ale nie takie kopiowane z listy komentarzy tylko oryginalne.


Promowanie przez YouTube - ciamciaj - 21-07-2013 09:06

Qwik, pisales tego bota ze wiesz co dokładnie bierze pod uwagę? Napisałeś tu trochę prawdy, trochę bzdur, ale dobre chęci miałeś Smile


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Promowanie przez YouTube - Qwik - 21-07-2013 09:32

(21-07-2013 09:06)ciamciaj napisał(a):  Qwik, pisales tego bota ze wiesz co dokładnie bierze pod uwagę? Napisałeś tu trochę prawdy, trochę bzdur, ale dobre chęci miałeś Smile


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


Co jest bzdurą?


Promowanie przez YouTube - ciamciaj - 21-07-2013 12:34

Zarówno komentarze jak i like pozycjonuja. Filmy poblokowane są gorzej traktowane przez YouTube.

No i jak Ty widzisz 30 słów w tytule? ;0


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Promowanie przez YouTube - Qwik - 21-07-2013 12:56

(21-07-2013 12:34)ciamciaj napisał(a):  Zarówno komentarze jak i like pozycjonuja. Filmy poblokowane są gorzej traktowane przez YouTube.

No i jak Ty widzisz 30 słów w tytule? ;0


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink

Miało być 30 znaków Big Grin