Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osoba do wstawek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Osoba do wstawek (/Temat-Osoba-do-wstawek-73097)



Osoba do wstawek - piotruss96 - 20-07-2013 19:55

Szukam osoby która bedzie pisac posty na forach warezowych.
Ja uploaduje filmy/gry na hosting i wysyłam ci wstawki. Ty natomiast piszesz posty na warezach. Im wiecej osob pobierze plik tym wiecej zarobisz.
Kwestia dogadania co do kasy Wink
Pisac na gg: 42276861
Czesto na niewidocznym


RE: Osoba do wstawek - noutilus - 21-07-2013 08:58

Moim zdaniem to bez sensu propozycja, bo osoba będzie pośrednikiem między tobą a warezem - po co ma być pośrednikiem skoro sama może kupić shell/robić remote i rozsyłać uploady?

Wynika z tego że chcesz pójść na łatwiznę a pozostałe osoby miały by dla ciebie odwalać większość roboty...


RE: Osoba do wstawek - piotruss96 - 21-07-2013 09:02

nie beda robic tego za darmo. Moze jak ktos nie chce inwestowac w shell/remote to moze zarobic na ppd tak jak napisalem. San tak myslalem ze to glupi pomysl ale moze ktos sie skusi zobaczymy.


RE: Osoba do wstawek - Qwik - 21-07-2013 09:37

25 zł najtańszy shell a można znaleźć i taniej


RE: Osoba do wstawek - Magoru - 21-07-2013 09:38

(21-07-2013 09:37)Qwik napisał(a):  25 zł najtańszy shell a można znaleźć i taniej

facepalm


RE: Osoba do wstawek - noutilus - 21-07-2013 11:22

(21-07-2013 09:02)piotruss96 napisał(a):  nie beda robic tego za darmo. Moze jak ktos nie chce inwestowac w shell/remote to moze zarobic na ppd tak jak napisalem. San tak myslalem ze to glupi pomysl ale moze ktos sie skusi zobaczymy.

Czyżby? Może napisz jakie masz doświadczenie, przedstaw kompetencje. Pokaż dowody.

Ja też mam dużo ludzi pod sobą - w końcu nie po to jestem mentorem - i jak bym chciał to też bym dawał im linki do promocji, ale uważam to za bezsens. Bo oni zarobią na pośredniczeniu i będą to z pewnością gorsze.

Sam zarabiam teraz ~50zł/dzień i nie sądzę byś ty zarabiał sam więcej bo ja obecnie wypuszczam premiery jako 3-4 osoba... Ty pewnie nie orientujesz się jakie premiery wczoraj wydali na scenie, więc sorry.


RE: Osoba do wstawek - GoodLecki - 09-10-2013 23:38

Dzięki za pomysł piotrus, że też na taką oczywistość nie wpadłem.
I to jak najbardziej ma sens noutilusBig Grin


RE: Osoba do wstawek - ressiv5 - 13-10-2013 14:35

Można kupić nawet vps za 4usd miesięcznie (12zł) z przepustowością 1gbit i potem zainstalować KDE lub gnome desktop i mamy fajny interfejsik graficzny do uploadowania plików.


Osoba do wstawek - yazir - 30-01-2016 16:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.