Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd wziąć reklamy na buxa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd wziąć reklamy na buxa? (/Temat-Skad-wziac-reklamy-na-buxa-73080)



Skąd wziąć reklamy na buxa? - Nempik7 - 20-07-2013 13:05

Dzień dobry, założyłem dzisiaj bux'a jest już prawie kompletny (za niedługo udostępnie linki i zacznie się dziać), ale nie wiem skąd wziąć reklamy? Co polecacie?


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Br0nek1234 - 20-07-2013 13:14

Wykupić na innych buxach?
I dla pierwszych 100 osób dać wieksze stawki za reffaSmile


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Admin - 20-07-2013 13:31

nie ma to jak najpierw robić serwis zarobkowy, a później myśleć jak na nim zarobić.beka


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Nempik7 - 20-07-2013 13:33

Mi chodziło o coś innego.
Skąd najlepiej brać opłacalne reklamy na tego buxa (żeby w to klikali) ?


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Br0nek1234 - 20-07-2013 14:07

Jak pierwsze osoby beda mieli dobre stawki za reffa i na serwisie dobre stawki to nie bedziesz mial co sie martwic o reklame.


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Knight97 - 20-07-2013 14:11

Hmm.. Jeżeli chodzi skąd brać reklamy - np. jak jesteś w innych buxach wstaw kilka "reklam" z refinkiem po $0.001 z reklamami, a zarobić na tym możesz sporo [ktoś się zarejestruje z refa Wink ]
A potem... Jak dasz np. na start "pierwsze 100 osób dostanie $0.1" a za to da się kupić najtańszą reklamę - sami potem się zainteresują zakupem Wink


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Juhas - 20-07-2013 16:39

daj link do tego buxa może wykupie Big Grin


RE: Skąd wziąć reklamy na buxa? - Nempik7 - 21-07-2013 09:31

Wy nie rozumiecie, nie chodzi mi o to jak wyreklamować stronę, tylko jakie reklamy wrzucić na start do buxa żeby opłaciło mi się za 1 klik 0.01$ 1 cent za 1 klik czy coś w tym stylu jak na innych buxach.