Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy - kilka pytań (/Temat-Nowy-kilka-pytan-73070)



Nowy - kilka pytań - Vanther - 20-07-2013 10:52

Witam , z góry przepraszam jeśli to zły dział :/

Jestem nowym użytkownikiem tego forum , jak widać po dacie rejestracji.
Trafiłem tutaj przez przypadek szukając pracy. Na razie traktuje to jako ciekawostkę bo po prostu za mało wiem w jaki sposób zarabia się pieniądze przez internet. Zauważyłem, że jest kilka rożnych sposobów mniej lub bardziej opłacalnych . Nie szukam tzw auto pilotów,zbieram informacje Wink.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to pisanie blogów ( chociaż jakoś siebie w tym nie widzę ) , klikanie w reklamy ( nie wiem czy jest do tego jakieś osobne określenie) oraz zabawa z fanpage na fb . Wiem również o YT i streamie na twitchu.

Na stracie przydałby się jakiś słowniczek pojęć ( w miarę znajdowania nowych skrótów/pojęć dopisze je)
PPM = w dalszym ciągu nie wiem co ten skrót oznacza
Co to są Buxy oraz Surfbary na czym to polega?

Jestem ciekaw który sposobów na zarabianie jest łatwiejszy/trudniejszy.
Rozumiem że nie zarobie na tym kokosów i trzeba to traktować jak dorabianie ( pomijając ludzi którzy długo w tym siedzą i wiedza jak to działa ). Gdybym dorobił sobie te 50 zl przez miesiąc siedząc tylko przed kompem to i tak uważam to za całkiem przyjemna kwotę.

Jeśli jest gdzieś podobny post/topic to prosiłbym link do niego, bo po prostu go nie zauważyłem . Milo by było znaleźć jakiegoś mentora xD, no ale nie można mieć wszystkiego Wink. Za pomoc mogę zaoferować rejestracje z reflinku Wink

W miarę znajdowania nowych pytań będę je dopisywał .


RE: Nowy - kilka pytań - Admin - 20-07-2013 10:57

http://zarabiam.pl/jak-zarabiac-przez-internet-czy-jest-to-mozliwe/


Nowy - kilka pytań - Admin - 20-07-2013 10:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.