Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak macie ustawione oferty ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak macie ustawione oferty ? (/Temat-Jak-macie-ustawione-oferty-73067)



Jak macie ustawione oferty ? - Sh4ker - 20-07-2013 08:54

Witam, ostatnio zaniepokojony pobraniami tylko z 3 świata. Postanowiłem ustawić oferty ręcznie, więc jako że nie orientuję się w tym za bardzo. Intuicyjnie ustawiłem według zasady EPC, Earn Per Click. Jak wy to macie ustawione, bo nie chcę jeszcze pogorszyć swoich zarobków.


RE: Jak macie ustawione oferty ? - gelmen - 20-07-2013 10:25

To wszystko zależy od Ciebie co chcesz uzyskać, mniej pobrań ale lepiej płatne bądź więcej pobrań za mniejsze stawki.
Kierując się większą ilością pobrań ale mniejszą płacą wybieraj oferty z największą konwersją i w miarę dobrymi stawkami.
Kierując się mniejszą ilością pobrań ale większą płacą wybieraj oferty z w miarę dobrą konwersją ale średnio i jak najlepiej płatne.