Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Dratyczny spadek UUU a robots.txt (/Temat-Dratyczny-spadek-UUU-a-robots-txt-73058)



Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Jacuss - 19-07-2013 21:58

Nie dawno miałem 1k UU dziennie w ciągu kilku dni spadło do 600/dzien..

Czym może to być spowodowane ?

Z tych dni pamiętam tylko problemy z robots.txt ponieważ miałem źle wpisane tam i roboty biegały po stronie same, kiedy kumpel to odkrył mam teraz

Useragent coś tam

disallow wp admin
disallow wp content

sitemap: adres sitempay

dodatkowo dodałem sitemapę do GWT.

Nie mam żadnych alertów, banów czy cos kolwiek.

Jeszcze myśle że backlinki jakies sie przestrzały ale nie sądze.

Chciałem zaczać GSA'ować ale po takim spadku, bez żadnej mojej ingerencji to szczerze się boje.

Prosże o pomoc!


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - patryk0407 - 19-07-2013 22:32

Mi się wydaję że coś z tym robotem jest nie tak, coś źle napisane albo coś i przez to on odrzuca/odrzucił część nisz czy coś takiego


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Jacuss - 19-07-2013 22:35

Zawartośc robots.txt

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/

Sitemap: http://cccccc.com/sitemap.xml


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Admin - 20-07-2013 08:36

wszystko jest ok, po prostu konkurencja Cie prześcignęła i spadłeś w wynikach wyszukiwania...


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Jacuss - 20-07-2013 08:39

(20-07-2013 08:36)Admin napisał(a):  wszystko jest ok, po prostu konkurencja Cie prześcignęła i spadłeś w wynikach wyszukiwania...

Ale aż tak mocno? Tongue szok ;-)


Mam jeszcze pytanie. Nigdy nie stosowałem GSA Rankera, a strone mam od 3 miesiecy - jeżeli zaczne dodawac chociaz po 1 zweryfikowany linku do np 15 postów dziennie to będzie ok? I chciałbym to zwiększać.


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Admin - 20-07-2013 08:42

Mocno? ledwo 40% jakby ci do 100 spadło to mógłbyś panikować, pewnie nisza się wyczerpała wraz z zainteresowaniem.
Takich narzędzi trzeba potrafić używać, nieumiejętne posługiwanie się prędzej wywoła u Ciebie filtr niż upragnioną pozycję.
Nikt twojej strony nie zna więc nie doradzi Ci w tym zakresie.


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - Jacuss - 20-07-2013 08:46

Rozumiem, na razie testuje tego Rankera na inej stroeni której mi nie szkoda i można metodą próbi błędów osiągne takie doświadczenie, że zastosuje je u siebie na głownej stronce.

Dzięki Admin ;-) Na Ciebie można zawsze liczyć Smile


RE: Dratyczny spadek UUU a robots.txt - ciamciaj - 20-07-2013 09:50

Nie radze uzywac GSA bez przyczytania odpowiednich poradnikow conajmniej. Mozna sobie bardzo łatwo zaszkodzić... Sad

Radzę pozostać przy ręcznym zdobywaniu linkow, a potem jak bedziesz mial juz troche doswiadczenia przejsc na blackhat bardziej Smile