Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astro (System ofert) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astro (System ofert) (/Temat-Astro-System-ofert-73038)



Astro (System ofert) - Sh4ker - 19-07-2013 16:08

Witam, ostatnio mam same pobrania z krajów typu India czy Venezuela. Chociaż dużo innych krajów siedzi na pobieraniu, może to przez z źle ustawiony system ofert. Mam ustawione autopilot, czy też tak macie. Oraz jak macie ustawione oferty, bo ja nigdy jeszcze nie ustawiałem ofert. I nie chcę zrobić czegoś źle, bo będzie jeszcze gorzej.


RE: Astro (System ofert) - daniel42na - 19-07-2013 16:10

Taka sytuacja jest wszędzie, nie tylko na AC niestety..


RE: Astro (System ofert) - JaviDesire - 19-07-2013 16:24

Ja mam od tygodnia podobnie, z resztą patrząc na konkurencyjnym forum wielu ludków tak ma.


RE: Astro (System ofert) - MrMystery - 19-07-2013 17:45

Moim zdaniem to powinno być tak, że kiedy dochodzą te oferty to powinny one wpadać między innymi wśród innych które już wcześniej wpadały. A jednak jest troszkę inaczej one wchodzą jakby na miejsce tych wyższych. I zarobki spadły zamiast wzrosnąć. I nie mówicie, że tego nie widzicie !


RE: Astro (System ofert) - MixKosa - 19-07-2013 17:53

Ustaw sobie sam nie zwracaj uwagi na autopilota, jak dobrze ustawisz to zarobek powinien być większy w zależności jak ustawisz oferty.


RE: Astro (System ofert) - Sh4ker - 19-07-2013 21:32

Ustawiałem oferty po raz pierwszy w życiu, i dałem ranked mode. A potem dla wszystkich sieci afiliacyjnych dałem EPC, czyli Earn Per Click. Nie wiem jak to będzie, zobaczymy przez noc.


RE: Astro (System ofert) - MixKosa - 19-07-2013 21:38

(19-07-2013 21:32)Sh4ker napisał(a):  Ustawiałem oferty po raz pierwszy w życiu, i dałem ranked mode. A potem dla wszystkich sieci afiliacyjnych dałem EPC, czyli Earn Per Click. Nie wiem jak to będzie, zobaczymy przez noc.

Efeky zobaczysz po 24-48h dopiero a jak nic nie pobierają to albo coś źle ustawiłeś oferty lub coś blog jest mało realnie wyglądający.