Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PP - Zarabiaj ze mną $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PP - Zarabiaj ze mną $$$ (/Temat-PP-Zarabiaj-ze-mna-73035)

Strony: 1 2 3


PP - Zarabiaj ze mną $$$ - cassh23 - 19-07-2013 15:26

1.Nazwa przedmiotu : PP - Zarabiaj ze mną $$$
2.Opis przedmiotu :

Umieściłem to w tym dziale lecz "nie sprzedaje żadnego magicznego poradnika dzięki któremu zarobisz milion w 2 dni"

Jestem tutaj nowy. Piszę bo mam propozycję która być może cię zainteresuje.

Do rzeczy. Od przeszło 3 miesięcy działam w pewnym programie partnerskim (program polski).

Co do zarobków to nie będę podawał liczb, przedstawię 4 ostatnie dni:

[Obrazek: xd8ie9.png]
(Cały screen ze statami podam osobie zainteresowanej)


Co jest przedmiotem "sprzedaży"?

Dostałem "propozycję od mojego programu partnerskiego że mogę zarabiać na poleconych pewien % . Dlatego teraz to czytasz. Szukam "reffa" który zarejestruje się w programie z mojego polecenia.


Co otrzymujesz ode mnie?

Kompletną wiedzę na temat programu, jak działać, jak reklamować, gdzie reklamować itp. + support.
Działanie jest bardzo proste. Nie trzeba posiadać własnej strony
internetowej, nie trzeba inwestować żadnych pieniędzy, trzeba poświęcić
jedynie czas na promowanie. (nie jest to rejestracja na stronach xxx).
Program jest bardzo przystępny, nie sprzedaje "nic".

Czego ja oczekuję od ciebie?

Rejestracji z mojego "reffa", uczciwości że będziesz zarabiał na koncie zarejestrowanym z mojego polecenia. Jak sam widzisz zarobki są niezłe, więc nie myśl że jedynie za "reffa" przekaże ci dosyć istotne informacje dzięki którym będziesz zarabiał pieniądze.

Jeżeli myślisz że napiszesz do mnie i za free zdobędziesz informacje to się mylisz Smile Nie jestem świętym mikołajem.

Z racji tego że szukam tylko max "1-2 osób" ze względu na konkurencję, za pomoc + wprowadzenie w temat (czas który ci poświęcę) - 40zl.
Chce mieć pewność że nie zmarnuje czasu a ty będziesz sumienie pracował i zarabiał na tym programie.


Myślę że warunki są uczciwe. Szukam sumiennej osoby, jeżeli masz zamiar w to wejść a po 2 dniach zrezygnować to nawet nie odpisuj. Max 2 osoby. Nie będę oddawał nic do "recenzji" bo nie sprzedaje żadnego magicznego cuda. Wchodzisz ze mną w układ i ze mną zarabiasz. Dlaczego miałbym cię zrobić w "konia"? ja na tobie będę zarabiał..

Darujcie sobie pytania jaki to program, nie zdradzę na forum ogólnym nic na ten temat. Darujcie sobie również "przyszedł" nowy i naciąga na kasę... ja na nic nie naciągam bo nic nie sprzedaje. Proponuje. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kontakt jedynie PW. Nie odpowiadam na pytania w temacie.

Co do zaufania i mojego stażu na forum.... Z osobą zainteresowaną się dogadam tak żeby była "pewna" i się niczego nie obawiała.


3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena : 40zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : bank, pp, skrill


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - bitu92 - 19-07-2013 15:30

kota w woreczku nie kupujemy , w dodatku jesteś świeżakiem , i jak ktoś miałby ci zaufać? facepalm ..
bd to samo co z dufftem, fcb i z tymi innymi..


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - cassh23 - 19-07-2013 15:35

Ale ja nic nie sprzedaje... a dlaczego ja mam ci zaufać? bo masz xxx postów na tym forum? to o niczym nie świadczy. Z osobą zainteresowaną "się dogadam" że będzie zabezpieczona.


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - Yogii - 19-07-2013 15:36

zapisze się i dasz mi poradnik a jak zarobię 200 zeta oddam Ci 100Huh

pasuje?

daj poradnik komuś z ,,góry" forum


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - Babcia_Irenka - 19-07-2013 15:37

Oddaj do recenzji
Yazir
nitram
surfer0700



RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - cassh23 - 19-07-2013 15:37

Czytacie to co pisze???? ja nie sprzedaje żadnego poradnika.

Exclamation


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - daniel42na - 19-07-2013 15:39

damn.. zostawcie ten temat.
Prędzej czy później zginie sobie śmiercią naturalną.


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - Limitless - 19-07-2013 15:44

To podeślji refa na pw .


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - cassh23 - 19-07-2013 15:48

Oddałem Do "recenzji" Do Nitram. Czekać Na Info.


RE: PP - Zarabiaj ze mną $$$ - majinpov - 19-07-2013 15:48

Lol Sorki za offtopa ale chcesz aby zapłacono tobie za rejestrację z twojego refa ?Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2