Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slider - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Slider (/Temat-Slider-73012)



Slider - Masterjam - 19-07-2013 11:06

Witam.
Mam problem, próbuję zrobić aby w sliderze wyświetlały się ostatnie posty ale nie działają, czy to działa tylko w nowo tworzonych postach czy można wrzucić tam jakieś starsze?
Dodaję według instrukcji obrazek w opcji featured image i dupa.
Jest tylko tekst z posta a obrazka nie ma no i oczywiście nie przechodza automatycznie jeden po drugim
przykładowy theme: http://themepix.com/wordpress-themes/greencolors/


RE: Slider - Maximus12 - 19-07-2013 12:01

Ja w swoim szablonie mogę wybrać tylko kategorię która się wyświetla. np: GAMES, i wtedy wyświetlają mi się wszystkie obrazki z tej kategorii.


RE: Slider - gelmen - 19-07-2013 12:09

Zainstalowałem ten szablon u siebie i sprawa wygląda tak:
Po zainstalowaniu slider przesuwa się poprawnie automatycznie ale nie ma tam żadnych postów z mojego bloga, tylko jakieś przykładowe.
Wszedłem w menu WordPress: Wygląd --> GreenColors Theme Options --> Zakładka Featured Posts
No i teraz masz tam Slidershow Category
Tam wybierasz kategorię i klikasz Save Changes
Jeśli żadna kategoria nie może Ci przypasować, to proponuję zrobić jedną kategorię All i tam wrzuć kilka ostatnio dodanych postów i wtedy jak będziesz dodawał nowe posty, to będziesz też je wrzucał do kategorii All. Wtedy slider będzie chodził prawidłowo.
Jeśli masz problemy ze sliderem itd. proponuję go całkowicie wykasować, wgrać od nowa i zrobić to co napisałem.


RE: Slider - Masterjam - 19-07-2013 13:11

Dzięki gelmen, repucik dla ciebie Smile


RE: Slider - diabloo07 - 19-07-2013 13:20

Taka rada z mojej strony - slider to tylko niepotrzebny bajer, który zżera zasoby Wink Zauważysz to przy większej ilości UU.


RE: Slider - Masterjam - 19-07-2013 13:35

Na razie mam około 200-250 UU jak dojdę do 1000UU to go wyłączę Smile