Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na zarabianie (/Temat-Pomysl-na-zarabianie-73001)



Pomysł na zarabianie - Bibix123 - 19-07-2013 00:41

Cześć chciałbym od was uzyskać pewne rady i pomoc...
Zarabiam od 5 dni na easysub.pl w dzień udaje mi się zebrać około 80zł, ale to mnie zbytnio nie przekonuję jak na moją ''moc''.
Więc tak mam do dyspozycji

fanpage na fejsie
- 115 tysiecy fanow
- 75 tysiecy fanow
- 60 tysiecy fanow
- 15 tysiecy fanow

+ Moje konto na fejsie ma 5 tysiecy znajomych i 6 tysiecy obserwowanych,
a moje konto na asku obserwuje grubo okolo 1-2 tysiac osob (jestem tak zwanym ''fejmem'')

Uzywalem jednego sposobu typu obrazku ''Justin Bieber nago zobacz fim w opisie'', ale teraz po daniu takiego zdjecia mam max 3 rejestracje.
Ma ktos jakies pomysly?


RE: Pomysł na zarabianie - Jacuss - 19-07-2013 00:49

Allegro -> sprzedawaj reklame a Twoich fanpageach za kasę?


RE: Pomysł na zarabianie - Bibix123 - 19-07-2013 00:52

zbytnio nie chce korzystac z allegro bo jakos mnie tam to nie przekonuje Wink
Moj kumpel ma fanpage 140 tysiecy i zarabia na 10 postach (reklamy) tysiac zloty
i juz tak dobre pare miesiecy, a teraz placi za dobicie do 200k az 5 tysiecy zloty.
Hajsu ma sporo, ale tez glowe i oczywiscie mi nie powie co to za gosci bo nie chce miec konkurencji.
Macie jakis inny pomysl? Chcialbym pomysl na REKLAMOWANIE EASYSUB, bo narazie to mam po 2500 wejsc dziennie, a 50 rejestracji, wiec skutecznosc 1/2%


RE: Pomysł na zarabianie - Jacuss - 19-07-2013 00:55

A czy to easysub jest wypłacalne bo ja na razie widzę 1 wypłate na 1000 oczekujących.


RE: Pomysł na zarabianie - Bibix123 - 19-07-2013 00:57

mam 4 wypłaty zrealizowane po 50-100zł w ostatnich 4 dniach i mam w saldzie konta 56 zł, więc jest wypłacalne. Wyplaty przychodza po 2-8 godzinach od zlecenia jej.


RE: Pomysł na zarabianie - szykiryki - 19-07-2013 08:26

Polecam Ci znaleźć jakąś alternatywę dla easysub, bo niektórym wypłacają, innym nie, chociaż ja do tej pory dostałam 7 wypłat, więc na razie jest ok, ale można się szybko przejechać....
Nie sądze jednak, że ktokolwiek zdradzi Ci swój sposób na zarabianie w tym serwisie, bo sam przez to straci.
Ja mogę Ci tylko zdradzić, że najlepiej zarabiam na programie 'doładowania' ok. 7-8% konwersji, a kluczem jest odpowiednie zmotywowanie (dobry obrazek+tekst) Smile. Powodzenia.


RE: Pomysł na zarabianie - DeoRIP - 21-07-2013 00:07

Ale na to negatywnie Fani paczą i można się przez to przejechać i stracić wiele fanów a tym bardziej ich zaufanie.


RE: Pomysł na zarabianie - KoolFashion - 28-07-2013 14:45

Może stworzyć kilka postów reklamujących squeeze page i stworzyć listę adresową w niszy (np. finansowej). Następnie poprzez e-mail marketing można promować różne oferty itp. Z listy kilku tysięcy użytkowników spokojnie zarobisz kilka k miesięcznie.


Pomysł na zarabianie - Artinesse - 02-03-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.