Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam Fake Hacki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonam Fake Hacki (/Temat-Wykonam-Fake-Hacki-72999)

Strony: 1 2


Wykonam Fake Hacki - kompik - 18-07-2013 23:39

Witam,
Wykonam fake hacki, wykorzystując VB.
Cena od 30 zł w górę w zależności od tego, jak bardzo aplikacja ma być rozbudowana.
Cały layout dla każdego hacka wykonuję w programie Adobe Photoshop CS6.
Przykładowe hacki wysyłam do tutora, niestety nie mogę podać tu przykładów bo bym się wydał z niszami, chociaż niektóre pewnie oklepane, ale po co macie wiedzieć co jest moje Wink

Kontakt PW ze szczegółami, wtedy określę czy dam radę wykonać, określę cenę i czas w jakim skończę.

Za dodatkową opłatą, mogę też nagrać film w Camtasia studio, pokazując działanie hacka (ta sprawa też uzależniona od tego do czego hack ma być).


RE: Wykonam Fake Hacki - MartinS - 19-07-2013 00:01

(18-07-2013 23:39)kompik napisał(a):  Cena od 30 zł w górę w zależności od tego, jak bardzo aplikacja ma być rozbudowana.

Albo o jedno 'zero' za dużo albo przez przypadek w tytule dodałeś 'Fake'.


RE: Wykonam Fake Hacki - Scoobyx - 19-07-2013 00:04

Takie fake hacki to ludzie po 5 zł max spzedawali. Cena lekko przesadzona Wink


RE: Wykonam Fake Hacki - kompik - 19-07-2013 00:30

Na pewno nie jest to coś takiego:
[Obrazek: Tibia-hack-2012.jpg] Wink
Szczerze, nie widziałem wcześniejszych ofert, ale to dziwne, skoro 30 zł można w jeden dzień na takim hacku spokojnie zarobić a nawet więcej Smile
No nic, na razie poczekam aż się tutor wypowie, później pomyślę nad ceną.


RE: Wykonam Fake Hacki - MartinS - 19-07-2013 01:36

Nawet na tym hacku co dałeś można zarobić 30 i to $ dziennie. Tu wszystko(prawie) zależy od pozycji.


RE: Wykonam Fake Hacki - daniel42na - 19-07-2013 01:51

Ludzie po 20 groszy takie "bajery" robią, tak że albo ten temat zginie śmiercią naturalną albo zmienisz cene (jakieś 30X mniej), niestety Smile


RE: Wykonam Fake Hacki - Roxi5017 - 19-07-2013 06:03

Chyba upadles na głowę i to porządnie z ta cena, wątpię byś znalazł chętnych Wink


RE: Wykonam Fake Hacki - kompik - 19-07-2013 08:12

Heh, opierałem się głównie na projekcie graficznym + jakiśtam wkład w wiarygodność hacka ustalając cenę (jestem ogólnie grafikiem i 30 zł to nawet za głupi banner nie biorę od firmy bo wiadomo, ktoś później z tym logiem zarabiał więc co to jest dla niego nawet to 30 zł na początek ? ), jak tworzę coś takiego to zajmuje mi to czasami po 1,5 godziny więc za 3 zł nie będę tyle czasu poświęcał Smile
Ale tak jak mówię, poczekam na tutora, póki co cena nieaktualna, niech wypowie się najlepiej tutor ile to jest warte Wink


RE: Wykonam Fake Hacki - Szaman1644 - 19-07-2013 08:25

30 zł za hack??? Wow nieźle. Jak coś to zapraszam do mnie. Ceny maksymalnie do 10 zł.


RE: Wykonam Fake Hacki - Archiebald - 19-07-2013 08:51

Nie twierdzę , że nie potrafisz ;)ale faktycznie 30 zł to troszkę za drogo . Ja jestem laikiem w VB a z dobrym tutorialem sam jestem w stanie wykonać dosyć schludnego hacka w mniej niż godzinę a nawet pół, tak że 30 zyli /godzinę ...
Tutor tu chyba nie potrzebny , twój produkt jest wart tyle ile za niego Ci dadzą . Nie twierdzę tu że tyle nie dostaniesz bo pewnie nie jeden dobrze zarabiający i ceniący sobie jakość i nie mający czasu na zabawę w robienie hacków earner Ci tyle da .
Proponuję drastyczne obniżenie ceny Wink