Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Teoretyczne pytanie o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Teoretyczne pytanie o PPA (/Temat-Teoretyczne-pytanie-o-PPA-72991)

Strony: 1 2


Teoretyczne pytanie o PPA - TastemanPL - 18-07-2013 19:31

Witam mam takie pytanie czemu jeżeli PPA jest takie opłacalne czemu ludzie nie rzucają pracy na etatach i nie zarabiają na PPA?


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - Killer - 18-07-2013 19:33

a kto ci powiedział że top ernerzy pracują na etacie? jakaś słaba prowokacja czy brak wiedzy? UndecidedUndecided


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - Roxi5017 - 18-07-2013 19:35

Z tego co wiem to tylko jest umowa o dzieło (chyba), która jest śmieciowa krótko mówiąc. Z czego będziesz miał emeryturę? Tym bardziej, że teraz wiek emerytalny wydłużyli :|


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - daniel42na - 18-07-2013 19:37

Emerytura to utopia, jak ktoś ma stabilny biznes i prowadzi dg to ma gdzieś etat..
Niestety ppa niekoniecznie jest stabilne jednak jak ktoś kosi naprawde dużo to chyba nie marnuje 8 godzin dziennie na wykonywanie czyjegoś widzimisię za pare złotych Smile


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - poczmail - 18-07-2013 19:39

Przez całe życie zarobi tyle, że starczy mu na kilkudziesięcioletnią emeryturkę. Jerk2
Albo odłoży co miesiąc nieco na Indywidualne Konto Emerytalne.

Poza tym, kto broni dziadziusiowi wrzucać hacki na YT? Idea

P.S Killer i tak się nie martwi o emeryturkę.


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - speedus - 19-07-2013 12:41

(18-07-2013 19:35)Roxi5017 napisał(a):  Z tego co wiem to tylko jest umowa o dzieło (chyba), która jest śmieciowa krótko mówiąc. Z czego będziesz miał emeryturę? Tym bardziej, że teraz wiek emerytalny wydłużyli :|

Ktoś jeszcze wierzy że dostanie emeryture beka


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - TastemanPL - 19-07-2013 14:00

Nie chodzi o emeryture ale chciałem się zapytać czemu nie mówi się o tym w wiadomościach ...


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - daniel42na - 19-07-2013 14:07

A kogo to interesuje?Xpokerface
ppa to ziarnko piasku w zarabianiu przez internet, które jest ziarnkiem piasku w zarabianiu pieniędzy.


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - makingmoney - 19-07-2013 14:19

No ku*wa. Wszyscy w koło pier*olą o emeryturze.
Jestem młody i mam się martwić i stresować tym ile będę miał pieniędzy za 30 lat? Kaman...
Pójdę sobie do biedronki na ochroniarza, albo otworzę gospodarstwo agroturystyczne.
Ludzie gadają tak, jakby starszy człowiek już nie miał możliwości zarabiania. Wiadomo, że przychodzi taki okres kiedy człowiek nie da rady już pracować. Ale do tego czasu można się spokojnie ustawić.


RE: Teoretyczne pytanie o PPA - Komet - 19-07-2013 14:25

(18-07-2013 19:31)TastemanPL napisał(a):  Witam mam takie pytanie czemu jeżeli PPA jest takie opłacalne czemu ludzie nie rzucają pracy na etatach i nie zarabiają na PPA?

powiedziales to tak, jakby samo rozpoczecie dzialan w ppa wiazalo sie z zarobkami rzedu srednia krajowa. Z tej masy forumowej, ktora wie o ppa, tylko mala czesc potrafi z niego czerpac korzysci, ktore pozwalaja na zycie na wysokim poziomie, odlozenie kasy itd, co najlepsze, bez koniecznosci robienia na czyjs sukces na etacie Smile

Jak to taki fenomen, ze maja w wiadomosciach mowic, jakby conajmniej w ppa pieniadze lezaly na ziemii to czemu u ciebie w total earnings widac kwote na cukierki ? impreza