Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatic Earn [Projekt] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Automatic Earn [Projekt] (/Temat-Automatic-Earn-Projekt-72989)



Automatic Earn [Projekt] - Nempik7 - 18-07-2013 19:22

Witam. Wpadłem na dobry, lecz trudny do zrealizowania pomysł.
Mianowicie nowy system zarabiania podobny do stron z akcjami oraz stron autosurf. Zrobiłem jakieś 8% projetku, sam szkielet, i już wiem, że ten pomysł mnie przerasta, dlatego chciałem zaangażować w go wszystkich chętnych ludzi, którzy znają się na tworzeniu stron.


Początkowo strona miała sama "wypełniać" ankiety wobec naszych danych podanych przy rejestracji, naszego nr tel (przychodziłyby sms premium, które trzeba by tylko przepisać, system reflinków (w granicach 10-20% zarobków z refa), oraz miała być płatna rejestracja 5$ ale zrezygnowałem z niej Smile Miałem zamiar zrobić strone scam na której nic by nie było, ale za rejestracje by się płaciło, ale przerodziło się to w pomysł na bines. Tak jak wspomniałem, zbudowałem tylko panele logowania, rejestracji, profilu, stronę główną (strony były tłumaczone w 2 językach PL / EN ale ostatecznie PL został wycofany) Stronę pisałem sam (co jakiś czas sięgając do poradników gdy zapomniałem jakiegoś kodu) - reszte przeczytacie na stronie (po ang.)

TAK WYGLĄDA STRONA

(niektóre informacje są już wycofane, więc prosze nie kierować się tym co jest napisane)

PROJEKT JEST NA RAZIE NON-PROFIT.
Alternatywą dla automatycznych akcji są akcje zwykłe, oraz płatne meile czyli jeśli by nie udało nam się zrobić tego systemu, to może zrobimy zwykły Smile

Oczywiście, jeśli projekt by wypalił i przyszły pierwsze zarobki to podzielę się z resztą ekipy po równo.

Strona niedopracowana z kilkoma errorami itp. ponieważ jest to tylko pomysł (projekt). Cały system logowania i tak musiałby przejść remont / zostać wymieniony. Mogę załatwić domenę .pl
Jeśli projekt A i B (wyżej) nie wypalą to może zrobimy buxa? Big Grin



RE: Automatic Earn [Projekt] - poczmail - 18-07-2013 19:31

Buxa bez problemu kupisz gotowego na skrypcie NextGen za kilkanaście dolców. Jerk2
Ale nie radzę inwestować w buxy - rzadko który potrafi tak rozplanować taktykę, by się nie zescamić. 4


RE: Automatic Earn [Projekt] - Nempik7 - 18-07-2013 20:27

Bux to plan ostateczny, gdyby wcześniejsze nie wypaliły, a najlepiej to autosurf.
Samemu nie ma się tej motywacji i tych chęci co we 2 lub więcej, ale jeśli będę zmuszony to zrobię sam tego buxa Big Grin


RE: Automatic Earn [Projekt] - Mevotep - 17-03-2015 21:03

nie ogarniam Sad


Automatic Earn [Projekt] - surfer0700 - 09-04-2015 11:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.