Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zdobyć nawet kilka tysięcy unikalnych odwiedzin w 30 minut? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zdobyć nawet kilka tysięcy unikalnych odwiedzin w 30 minut? (/Temat-Jak-zdobyc-nawet-kilka-tysiecy-unikalnych-odwiedzin-w-30-minut-72985)



Jak zdobyć nawet kilka tysięcy unikalnych odwiedzin w 30 minut? - GreenDay - 18-07-2013 17:27

Właściwie nic odkrywczego tu nie napiszę, dla większości jest to raczej oczywiste, ale mam tyle pytań o to samo że postanowiłem to opisać.

Od razu mówię, uploadu itp. na tym nie zrobicie!!! Służy to tylko nabiciu w krótkim czasie wielu odwiedzin , a kto wie jeśli ktoś ma ciekawy blog (nie o hackach itp) to może i klientów zdobędzie lub nowych członków swojej strony, forum itp
1.Logujesz się na konto google oraz facebook
2.Znajdujesz zagraniczne strony z newsami typu New York Time, BBC itp
3.Czytasz temat i piszesz pikantną odpowiedź/lub jej przeciwieństwo wraz linkiem do podstrony na twojej stronie którą chcesz reklamować, gdzie tworzysz artykuł powiązany z tym tematem.Z boku umieszczasz scrolla z linkami gdzie chcesz na you tube , sklepu czy co tam chcesz .(Dzięki temu może zarobisz dodatkowo na nich jeszcze lub jakiś twoich usługach)

I to tyle w parę minut jak jest dobry temat (zamachy terroryści , Muzułamnie itp ) możesz zdobyć setki wejść w parę minut.Jeśli będziesz korzystał z multi kont, kilku przeglądarek i umiejętnie to rozplanujesz możesz zyskać w parę minut nawet tysiące wejść.


RE: Jak zdobyć nawet kilka tysięcy unikalnych odwiedzin w 30 minut? - Norson94 - 20-07-2013 18:36

Na zagranicznych serwisach to można nabyć troszkę odwiedzin ale raczej klienci nie będą wracać na twoją stronę gł. dlatego ,że jest po polsku . Do tego trzeba się pilnować żeby cie nie zablokowali . Ciekawe co na to Adsense ?


RE: Jak zdobyć nawet kilka tysięcy unikalnych odwiedzin w 30 minut? - GreenDay - 21-07-2013 17:32

Jak pisałem , metoda służy to zdobycia ruchu a to jak go wykorzystasz to już musisz mieć swój pomysł ja na talerzu ich nie podam Smile. Ja zawsze robię strony dwujęzyczne a jak na Europe to extra niemiecki dodaje, to podstawa.
A adsense co ma do tego jak ruch zdobywasz naturalny.
A jeśli wrzucasz bezpośrednio linki reklamowe to nie dziwne że blokują czy banują to chyba oczywiste.