Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TakeAGift mi nie wchodzi ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Pytania i Odpowiedzi (/Forum-Pytania-i-Odpowiedzi-52)
+----- Wątek: TakeAGift mi nie wchodzi ! (/Temat-TakeAGift-mi-nie-wchodzi-7297)

Strony: 1 2 3


TakeAGift mi nie wchodzi ! - VonValiar - 19-05-2010 11:15

Mam zapisane hasło i login na kompie. Najpierw wogóle stronka nie wchodziła. Było bad 502 czy coś w tym stylu, a tara zalogować nie chce mi !


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - Andre101 - 19-05-2010 12:09

Usuń ciasteczka i zapisane hasło i wpisz je ręcznie.


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - kwasu123 - 19-05-2010 12:23

Tez tak przez chwle mialem ale juz mam wszystko ok:0


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - Helga - 03-06-2010 21:00

Odświeżę temat. Działa wam TAG? Cały dzień się nie mogę zalogować. [Czyszczenie nie pomaga].


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - Aceq - 03-06-2010 21:03

jak usunąć ciasteczka?


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - BartuS - 03-06-2010 21:16

CTRL+SHIFT+DEL


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - dawix111 - 04-06-2010 07:37

no ja do tej pory nie moge sie zalogowac..... ciagle pisze przerwa techniczna, i tak jest od wczoraj rana... napisalem do nich, niech rozwiaza ten problem... mam stale IP i nie moge wbic, ale jak zmienie przez program na inne to wchodzi... nie wiem co oni wykombinowali. duzo ludzi ma ten problem?? dzieki temu 6 k pkt poszlo sie j**ac


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - chris.10 - 04-06-2010 07:47

Ja za to po wejściu na stronę mam na okienka: jedno zielone, jedno czerwone bez żadnego tekstu. Natomiast przy górnej krawędzi strony:
Cytat:Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takeagift/public_html/includes/komunikaty.php:18) in /home/takeagift/public_html/includes/komunikaty.php on line 27
Przez to brak możliwości zalogowania :/
Ciasteczka wyczyszczone


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - Helga - 04-06-2010 08:01

(04-06-2010 07:37)dawix111 napisał(a):  no ja do tej pory nie moge sie zalogowac..... ciagle pisze przerwa techniczna, i tak jest od wczoraj rana... napisalem do nich, niech rozwiaza ten problem... mam stale IP i nie moge wbic, ale jak zmienie przez program na inne to wchodzi... nie wiem co oni wykombinowali. duzo ludzi ma ten problem?? dzieki temu 6 k pkt poszlo sie j**ac


Co prawda ja nie mam komunikatu ze "przerwa techniczna" ale str główna mi wchodzi ale o logowaniu to już mogę zapomnieć. Nie posiadam żadnych kont fake, raptownie jednego zaproszonego i seryjnie nie wiem z czego wynika ten problem. Napisałam do nich ale znając życie mnie oleją.


RE: TakeAGift mi nie wchodzi ! - zone22 - 04-06-2010 08:11

Mi nawet strona główna nie chce się wczytać od wczoraj... Co dziwne faktycznie przez proxy działa.