Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa dla adf.ly? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Alternatywa dla adf.ly? (/Temat-Alternatywa-dla-adf-ly-72954)

Strony: 1 2


Alternatywa dla adf.ly? - Driver494 - 18-07-2013 10:39

Szukam jakiejś alternatywy dla adf.ly. Zarabiam głównie na Polakach więc głównie chodzi mi o stawkę za 1000 wejść z Polski.

Słyszałem też, że adfly przy kilku klikach z jednego ip zalicza mniejszą stawkę. Czy to prawda i jak jest u innych?

Czy to prawda, że nie można skarać linku z adfly kilka razy?
(np. adfly>tnij>adfly)

Za podanie dobrej alternatywy wraz ze stawką za 1000 wejść zarejestruje się z refa. A zarabiam dosyć dużo. Smile


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Dominik1010 - 18-07-2013 10:45

Ja średnio przy 1000 wejściach na polakach mam 2,90$


RE: Alternatywa dla adf.ly? - poczmail - 18-07-2013 10:47

Prawdę mówiąc nie działam w tej dziedzinie, ale z tego co słyszałem powinieneś wypróbować:

linkbucks
bc.vc
reducelink (lub coś w podobiu - być może, że lekko nazwę przekręciłem Big Grin)


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Driver494 - 18-07-2013 10:50

Linkbucks próbowałem bardzo często moje linki oznaczane są jako adult +18 (choć w sumie nie są) a to grozi jakąś blokadą (fajny pomysł na okradanie ludzi).

Edit:
Czy kilkakrotne skracanie linków z adfly jest dopuszczalne?

Znalazłem tylko to.
Do not create 'redirect loops' with similar services (or AdF.ly) to generate revenue.

https://adf.ly/terms


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Adios - 18-07-2013 12:42

Ja polecam linkbucks, dostałem już kilka wypłat i niegdy nie było problemów Wink


RE: Alternatywa dla adf.ly? - poczmail - 18-07-2013 13:56

Nie wiem, czy kilkukrotne skracanie linków jest dozwolone, ale lepiej nie kombinować, bo łatwo narobić sobie problemów ze zliczaniem lub ewentualnych przy wypłacie.


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Driver494 - 31-07-2013 09:56

Nadal szukam alternatywy!
Zapraszam do dyskusji impreza


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Paszkwin - 31-07-2013 23:12

Ja Ci jednak polecam linkbucksa Smile Jak masz dużo viewsów to można dobrze zarobić i mają automatyczne wypłaty (instant) co jest mega plusem moim zdaniem Big Grin Ja ponad 200$ już wypłaciłem z LB.


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Slight - 01-08-2013 23:04

Hm.. ja miałem gdzieś konto.. tylko to polegało, że trzeba było płacić, aby wejść w link.
Mam na oddanie te konto.. 1$ z hakiem jest, 10$ chyba do wypłaty.. tylko za grosz nie mogę sobie przypomnieć adresu. :C


RE: Alternatywa dla adf.ly? - Prizers - 14-08-2013 15:56

polecam adfocus. wiele osob pisalo ze to SCAM a ja dostalem juz 4 wypłate a 5 bedzie z nich wszystkich najwieksza . zablokowali mi jednak konto którego 20% reff szło , ale tego konta reff nie zablokowali wiec wszystko jest okej Smile polecam lepsze to jest niz adf.ly bo zalicza kazde wejscie osoba wchodzaca nie musi klikac skip Smile