Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) (/Temat-Zbieraj-doladowania-tel-za-klikanie-Polubiszto-com-72941)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - marcel_kk - 20-07-2013 06:55

U mnie aż ... 3 kliki


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - musicfan - 23-07-2013 12:36

komuś udało się już zebrać wystarczającą ilość punktów?


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - ICanTrollU - 23-07-2013 15:10

Polecam dołączyć do polubisz to i polubisz to PREMIUM (zaproszenie dostaniesz ode mnie). MP3 zamówiona za 999, teraz zbieram na zegarek Wink już 500 punktów mam, bo dużo linków jest. Punkty można przelewać. Tu w tym szybki-klik mało linków jest.


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - musicfan - 23-07-2013 16:11

ja mam 13365 pkt Big Grin zbieram na telefon Wink później będę przelewał pkt do szybki-klik po doładowania Wink Serwis jest pewny także nie ma czego się bać Wink


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - mklop111 - 27-07-2013 20:03

Ja już dostałem doładowanie, ale nie widzę sensu dalszego uczestnictwa w tym programie, ponieważ dziennie jest ok 10 klików Sad


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - bolo9797 - 27-07-2013 21:32

bo tutaj trzeba miec duzo kont.. Masz 10 kont i sobie policz 10 kont x 10 klikow to masz 100 pkt Smile Dodatkowo x2 czyli 200 pkt (oczywiscie jak klikasz ze swojego linku )


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - warloger - 02-08-2013 12:28

I co udało się komuś? ktoś ma dowody?


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - marcel_kk - 02-08-2013 12:35

(23-07-2013 16:11)musicfan napisał(a):  ja mam 13365 pkt Big Grin zbieram na telefon Wink później będę przelewał pkt do szybki-klik po doładowania Wink Serwis jest pewny także nie ma czego się bać Wink

Proponuje sie tak nie jarać nagrodami, fakt, serwis jest pewny, wysyła,
tylko wszystkie te nagrody to niestety chiński szmelc, odpady poprodukcyjne, mój tablet jest juz 3 raz w naprawie gwarancyjnej.


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - musicfan - 02-08-2013 12:42

(02-08-2013 12:35)marcel_kk napisał(a):  Proponuje sie tak nie jarać nagrodami, fakt, serwis jest pewny, wysyła,
tylko wszystkie te nagrody to niestety chiński szmelc, odpady poprodukcyjne, mój tablet jest juz 3 raz w naprawie gwarancyjnej.

obecnie mam ponad 16k pkt i wycofali telefon z nagród więc poczekam na uzupełnienie które będzie we wrześniu Wink mają być tablety itp. Wink
Odnośnie tych Chińskich podrób to masz rację Wink oszczędzają ale to również zależy od produktu jaki się uda Wink Jeden zepsuje się po kilku dniach a inny wytrzyma 1-2 lata Wink


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - olo$ - 04-08-2013 11:42

Długo trzeba zbierać? Jerk2