Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam (/Temat-Kantorek-u-Kicka-Staly-skup-i-sprzedaz-walut-w-szczegolnosci-PAYZA-ZApraszam-72940)

Strony: 1 2 3


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - kicek234 - 29-07-2013 14:11

Można ryzykować na małych sumach większe jakieś dzielenie poł transakcji, kwestia dogadania.


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - Stworkowaty - 29-07-2013 14:27

Albo po prostu jesteś śmieszny, mam 4 czy 5 stron pozytywnych opinii a Ty piszesz żebym wysłał 1... to napisałem Swoją opinie o Tobie. ; )


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - marcel_kk - 29-07-2013 14:28

(29-07-2013 14:05)bolo9797 napisał(a):  Ale nikt tb raczej pierwszy nie wysle .. Jesli chcesz szukac naiwnych to nie na tym forum.

Konkretnie i rzeczowo, idiotów na tym forum co Ci wyślą pierwsi to nie znajdziesz.


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - kicek234 - 13-08-2013 10:09

ciągle aktualne wszystko kupie i sprzedam


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - kawa09 - 13-08-2013 10:22

15 $ sprzedam z payzy ile dasz na konto bankowe ????
pisz na priv Big Grin


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - heqwer - 13-08-2013 10:25

kolejny...

Wczoraj typ do mnie pisał, że sprzeda mi paypal tylko, żebym wysłała jako pierwsza.

A zarejestrował się wczoraj. -.-


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - kicek234 - 20-08-2013 09:09

ciągle aktualne wszystko kupie i sprzedam, spore ilości payza w szczególności


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - Stworkowaty - 22-08-2013 15:28

Wszystko ok, polecam. ; )


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - Fan Kasy - 01-09-2013 18:34

Cześć. Czy ciągle aktualne?
Wymieniłbym payze na PP.


RE: Kantorek u Kicka :) Stały skup i sprzedaż walut w szczególności PAYZA ZApraszam - Stworkowaty - 01-09-2013 19:31

Wymieniłem się znowu, wszystko szybko i sprawnie.