Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie tagi dobierać do posta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jakie tagi dobierać do posta? (/Temat-Jakie-tagi-dobierac-do-posta-72934)

Strony: 1 2


Jakie tagi dobierać do posta? - Bandaid - 17-07-2013 19:14

Witam, otóż zawsze nurtuję mnie to jaki tagi mam dawać do postów. Czy mam się stosować do zasady "im mniej tym lepiej" czy wprost na odwrót? Czy lepiej stosować generator tagów Yazira i Tigera czy samemu je pisać? Ogólnie: Ile i jakie tagi dawać?


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - HuskD - 17-07-2013 20:29

Podpinam się pod pytaniem.


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - Vister81 - 17-07-2013 21:16

Dla mnie, w Googlu, liczy się ilość.

Tagi to frazy, pod jakimi ludzie wchodzą na Twojego bloga. Także im więcej "odnośników", tym lepiej Smile


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - gelmen - 17-07-2013 22:41

Nie powiedziałbym, że im więcej tym lepiej. 10 tagów to jest takie maksimum.
W przeciwnym wypadku Google odbiera to jako spam, nie zawsze choć w większości wypadków tak jest.


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - separacja - 17-07-2013 22:46

Ja mam koło 100 tagów na post, oops Big Grin


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - makingmoney - 17-07-2013 22:53

...


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - As7 - 17-07-2013 23:00

Kiedyś pisałem na pewnym forum SEO. Zapytałem czy tagi które tworzy wordpress na zasadzie podstron mogą źle wpłynąć na naszą stronę (ban, filtr). Odpowiedź brzmiała nie. Ale jest trudniej pozycjonować. I strona traci "podobno" na swojej "sile"


Jakie tagi dobierać do posta? - ciamciaj - 18-07-2013 00:38

Masz wtedy za duże density. Nie można przesadzać w żadna stronę, moja opinia.


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - Cevu - 18-07-2013 11:42

Na mojej stronie też to się odbiło, gdy ktoś z userów powiedział mi żebym dawał jak najwięcej tagów ... Spadek Wyświetleń prawie o 50 %. Powróciłem ponownie do 15 tagów na post i z każdym dniem strona nabywa coraz to więcej odwiedzin.


RE: Jakie tagi dobierać do posta? - Jacuss - 18-07-2013 13:32

A ja nie używam w ogóle tagów, bo słyszałem że one nic nie dają... Ale jednak spróbuje dodac po 5 i zoabcze co sie stanie ;-)