Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - NyN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - NyN (/Temat-Dziennik-pracy-NyN-72931)

Strony: 1 2


Dziennik pracy - NyN - nyn - 17-07-2013 19:02

Witam wszystkich.
Dziś (17 lipca) postanowiłem wziąć się poważnie za PPA. Mam parę nisz na oku, może coś się uda.

A moimi "idolami" w PPA są AS7 oraz Tyrkijt (propsy chłopaki) - pokazali, że da się w krótkim czasie osiągnąć zarobki lepsze niż przeciętne miesięczne wypłaty przeciętnych, smutnych polaków Sad

Mój cel: w 100 dni dojść do punktu, w którym dziennie będę zarabiać 100$ Cool

Bardzo dużo naczytałem się przez ostatnie dni. I nauczyłem. Ale długa droga przede mną. Więc... zaczynamy!

Dzień 1
Zakup domeny (+)
Ogarnięcie VB (mam trochę doświadczenia programistycznego, pójdzie szybko) (+)
Stworzenie filmu na YT (-)

Jeśli jest taka możliwość, to chciałbym poprosić kogoś zaawansowanego w PPA o pomoc - mam parę pytań technicznych.
Prowadzę kontakt mailowy z Diqtionem ale niestety wymiana informacji między nami nie jest tak szybka, jakbym chciał (zabiegany chłopak jest pewnie).

Tak czy siak - życzcie mi powodzenia. Niech pieniądze będą z nami!


RE: Dziennik pracy - NyN - HuskD - 17-07-2013 19:03

Dawaj dawaj Wink
powodzenia


RE: Dziennik pracy - NyN - nyn - 19-07-2013 09:34

Dzień 2
Darmowy hosting (na początek) (+)

Niestety wczoraj dużo nie zrobiłem gdyż oprócz poranka nie było mnie w domu.
Mieszkam na wsi i niestety czasem tak jest, że jak idziesz do pracy rano to wracasz po zmroku.

Dzień 3
Na dziś planuje postawić WordPressa na serwie, wszystko podpiąć pod siebie, skończyć film na YT. Chciałbym mieć jutro już wszystko gotowe i zacząć bawić się z SEO.


RE: Dziennik pracy - NyN - poczmail - 19-07-2013 09:39

Powodzenia kolego. Smile

Filmik na YT też zamierzasz promować, czy tylko stronkę?


RE: Dziennik pracy - NyN - nyn - 19-07-2013 14:17

@up

To i to. Kiedyś pracowałem przy tworzeniu instalacji audiowizualnych i nauczyłem się obsługi programów graficznych, które w znaczący sposób są w stanie pomóc przy tworzeniu bardzo wiarygodnych filmików.

Zaraz idę ogarniać moje małe gospodarstwo, po 19:00 pewnie będę w domu i przeznaczam cały weekend na stronę. Chciałbym już jutro mieć wszystko zrobione, żeby niedziele poświęcić wyłącznie na dopracowaniem bloga/SEO i liczyć na cud i być może pierwsze pieniążki.


RE: Dziennik pracy - NyN - nyn - 19-07-2013 19:37

Do osób które być może czytają ten dziennik i już oganiają PPA:
Czy używacie proxy/VPNa gdy logujecie się na inne konta gmail gdy chcecie wrzucić film na yt?


RE: Dziennik pracy - NyN - etokox - 19-07-2013 22:58

Zostaw robienie programów w VB - Intro + tekst + Gameplay/Trailer + tekst
Starczy w zupełnościSmile


RE: Dziennik pracy - NyN - piotruss96 - 19-07-2013 23:21

@up

najlepiej pokazac im jak dokladnie dziala hack i ze rzeczywiscie dodaje on dana rzecz
np jakis hack, wlaczyc gre ze mamy tyle i tyle potem odpalic hack dodac i potem pokazac ze w grze mamy tyle i tyle
filmik jak bedzie dibrze zrobiony to bedzie wiarygodny i potem jakas fajna przejzysta strona i fajnie


RE: Dziennik pracy - NyN - nyn - 19-07-2013 23:51

Wystarczy zrobić jeden program w VB i zmieniać tylko wygląd do innych celów a jak się ogania środowisko to takie przerobienie zajmuje dosłownie chwilę Smile


RE: Dziennik pracy - NyN - Cevu - 20-07-2013 00:08

Życzę powodzenia Smile . Co do twojego pytania, nie używam proxy ani VPN, gdy loguje się na nowe konta gmail i ładuje filmik na youtube. Smile