Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zwiększyć konwersję? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jak zwiększyć konwersję? (/Temat-Jak-zwiekszyc-konwersje-72915)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zwiększyć konwersję? - Roxi5017 - 17-07-2013 22:03

Należy pamiętać, że PPA to głównie loteria i dniówka jest zależna od wysokości pobrań, a nie od ilości raz mogę mieć 50 pobrań z czego 200$, a raz 50 z czego ledwo 50$ Wink

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wracając do tematu konwersję może podnieść hasło założone na rara np ale na płatnym hostingu typu FC, AC itd. Sama z tego korzystam i mi to podnosi, nie za dużo ale zawsze coś Wink

Kiedyś testowałam darmowy host, ale totalnie nie wypaliło, miałam dobrą niszę, a na ok. 3000 klików (2-3dni) z 5 pobrań, więc licho Tongue Przeniosłam na płatny host i więcej wpadło od razu Wink


RE: Jak zwiększyć konwersję? - vankosiara - 22-07-2013 20:08

Trochę konwersję mi to podniosło lecz efektach w zarobkach nie zauważyłem, bo ostatnio miałem same pobrania z 3 świata Lol

Przez to zmniejszyła się liczba klików ale wiem czy jest to spowodowane Wink
Tidus napisał(a):osoba chcąca pobrać plik wchodzi w Download, a wiedząc że nie może tam pobrać przechodzi do Mirror Download, a przez to ilość klików się podwaja.
I liczba klików zmalała dokładnie dwukrotnie.


RE: Jak zwiększyć konwersję? - roniartur - 24-07-2013 16:26

Dodaj konieczność pobrania uaktualnienia, tzn. Wstaw np. hacka na zippy, i żeby hack działał, trzeba pobrać uaktualnienie do hacka. Na updaterze mam aktualnie 18% konwersję. Smile


RE: Jak zwiększyć konwersję? - As7 - 24-07-2013 16:48

I mi update nie działa xD moje programy nie odpalają na innych komputerach :O Bład framework czy coś podobnego :/

Macie jakieś rozwiązanie ?


RE: Jak zwiększyć konwersję? - patryk0407 - 24-07-2013 18:14

Reinstal framework, miałem coś podobnego Smile


RE: Jak zwiększyć konwersję? - szybkikwit - 24-07-2013 18:14

AS7 dodaj instrukcje do Hacka . Coś w stylu :
Jeśli hack nie działa prosze zainstalować najnowszą wersje Frameworka

możesz dodać tez instalke do najnowszego Frameworka albo link .

wiele ludzi rezygnuje jak pobierze takiego waszego działającego bo antywirusy krzyczą ze to podejrzane aplikacje czy coś


RE: Jak zwiększyć konwersję? - makingmoney - 24-07-2013 18:36

...


RE: Jak zwiększyć konwersję? - CreepyUploader - 24-07-2013 18:40

(24-07-2013 18:36)makingmoney napisał(a):  No i co Ci da taki komunikat? Klient pójdzie i pobierze Framework a nie Twój update.

U mnie przycisk generate wyświetla wiadomość typu "aplikacja musi zostać zaktualizowana" i jedyne co jest do kliknięcia to "ok", które przenosi do pobrania update'u - proste i skuteczne.



Masz ten 'update' i jeszcze + haslo tez na ppa? czy tylko update?


RE: Jak zwiększyć konwersję? - szybkikwit - 24-07-2013 19:05

mi nie chodziło o to zeby dawac buttona co przenosi do frameworka tylko jesli hack niechce sie właczyć ogólnie to dać jakis plik Readme.txt i tam napsiac ze jak nie dziala to trzeba zaisntalowac frameworka 4.0 zresztą możecie robic aplikacje na framework 2.0 ( można to wybrać przy tworzeniu projektu )


RE: Jak zwiększyć konwersję? - steel123 - 24-07-2013 23:21

Wypakowuje rar który jest przerobiony z prawdziwego pliku iso czy innego i tego nie da się rozpakować tak na prawdę bo wyskakuje błąd.
Klient pobiera zazwyczaj drugi raz bo myśli że coś nie tak poszło , u mnie się sprawdza.