Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zwiększyć konwersję? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jak zwiększyć konwersję? (/Temat-Jak-zwiekszyc-konwersje-72915)

Strony: 1 2 3


Jak zwiększyć konwersję? - vankosiara - 17-07-2013 13:11

Tutaj możemy "pochwalić" się swoimi problemami, zagwozdkami konwersji i prosić ludzi o pomoc. W zamian za pomoc innym mile widziane są reputy dla pomagającego. Wink


To może ja zacznę.
Bloga mam prostego, lecz ładnego i schludnego. Mam około 200klików dziennie na każdy mirror a mam ich dwa. Megadown i filecom. Razem zazwyczaj jest około 500 klików a rzadko kiedy wpada więcej niż 3 leady.
Dzienną konwersję zazwyczaj mam ok. 0.6%. Blog jest o hackach. Sądzę, że parę nisz na blogu mam. Te najpopularniejsze wg. Google Trends są wypromowane na YT i są na 1 lub 2 stronie w wyszukiwarce YT. W czym może być problem? Bo klików i UU jest coraz więcej a liczba leadów zazwyczaj oscyluje od 1 do 3 leadów.


RE: Jak zwiększyć konwersję? - Tidus - 17-07-2013 13:24

Szukając nisz korzystać z
http://www.google.com/trends
http://www.adwords.google.com/o/KeywordTool

Jeżeli ma w miarę duży popyt (zobacz jaki jest popyt według KeywordTool na te ciężkie do wypromowania nisze, np. FarmVille i oceniaj sam) to sprawdź na trends czy jest wzrost.

Co do samej konwersji.
Tak myślę, że zapewne masz Download i Mirror Download. Ja z tego nigdy nie korzystałem, nie jest to potrzebne, lecz ja nie bawię się w PPA już długi czas to może teraz więcej osób z tego korzysta.
Tak czy inaczej, osoba chcąca pobrać plik wchodzi w Download, a wiedząc że nie może tam pobrać przechodzi do Mirror Download, a przez to ilość klików się podwaja.
W przypadku ~300 klików tak naprawdę konwersja zawsze będzie skoczna, gdyż nie jest to jeszcze duża ilość klików. Staraj się pozycjonować blog, nisze, dodawać nowe posty, a z czasem ilość klików się zwiększy, a zarobki i konwersja ustabilizują.


RE: Jak zwiększyć konwersję? - poczmail - 17-07-2013 13:25

Z konwersją jest trochę jak z kobietą - zmienna i nigdy do końca jej nie zrozumiesz. Jerk2

A tak na poważnie mówiąc - czynników wpływających na konwersję jest cała masa. Wiele osób klikając w link do pobrania i widząc konieczność wypełnienie oferty od razu zamyka stronę i daje sobie spokój. Ważne jest, by wpisami na blogu tak zachęcić ludka, by tę ofertę wykonał. Pozytywne komentarze zarówno na YT, jak i blogu także podnoszą wiarygodność pliku. Warto też napisać czasem instrukcję pobrania, zapewnić, że wszystko jest darmowe, a numer telefonu potrzebny tylko w wypadku np. niedziałania hacka. beka


RE: Jak zwiększyć konwersję? - diabloo07 - 17-07-2013 13:25

Popracuj również nad wiarygodnością bloga Wink


RE: Jak zwiększyć konwersję? - Tidus - 17-07-2013 13:28

(17-07-2013 13:25)poczmail napisał(a):  Z konwersją jest trochę jak z kobietą - zmienna i nigdy do końca jej nie zrozumiesz. Jerk2

A tak na poważnie mówiąc - czynników wpływających na konwersję jest cała masa. Wiele osób klikając w link do pobrania i widząc konieczność wypełnienie oferty od razu zamyka stronę i daje sobie spokój. Ważne jest, by wpisami na blogu tak zachęcić ludka, by tę ofertę wykonał. Pozytywne komentarze zarówno na YT, jak i blogu także podnoszą wiarygodność pliku. Warto też napisać czasem instrukcję pobrania, zapewnić, że wszystko jest darmowe, a numer telefonu potrzebny tylko w wypadku np. niedziałania hacka. beka

Nie dla wszystkich krajów w ofercie trzeba podać kod PIN, a o ile pamięć mnie nie myli dla Francji jest to przelanie pieniędzy z konta bankowego czy coś tego typu.


RE: Jak zwiększyć konwersję? - poczmail - 17-07-2013 13:31

Nie wiem, nie interesuje się za bardzo Francją ani w ogóle PPA, tylko tak trochę sobie przypomniałem od mojej ostatniej przygody z tą metodą. Jerk2
Niemniej jednak kierowanie nisz pod Francuzów to wyższa szkoła jazdy -> oferty mają naprawdę wysoko cenione, ale ich wypełnienie równocześnie bardzo trudne smutny


RE: Jak zwiększyć konwersję? - patryk0407 - 17-07-2013 14:01

Konwencję podniszą bardzo realistyczne filmiki, tzn nie tylko to że filmik ukazuje start hack i tyle. Ale oraz dodanie wartości do gier ale i najlepiej że jeszcze się kupuje coś w tej grze a kasa jest. DO tego dochodzą komentarze jakieś ładne i schludne na YT oraz na stronie. Kolejna sprawa to wygląd bloga, widzety oraz to że strona na fankpage itp. Smile


RE: Jak zwiększyć konwersję? - vankosiara - 17-07-2013 14:03

(17-07-2013 13:24)Tidus napisał(a):  Szukając nisz korzystać z
http://www.google.com/trends
http://www.adwords.google.com/o/KeywordTool

Jeżeli ma w miarę duży popyt (zobacz jaki jest popyt według KeywordTool na te ciężkie do wypromowania nisze, np. FarmVille i oceniaj sam) to sprawdź na trends czy jest wzrost.

Ciągle tak robię.

Cytat:Staraj się pozycjonować blog, nisze, dodawać nowe posty, a z czasem ilość klików się zwiększy, a zarobki i konwersja ustabilizują.
Nie zajmuje się SEO. Przez 2 miesiące dodawałem do masy katalogów oraz wiele backlinków przez GSA i nie tylko a strona nadal słaba w Google. Promuje przez YT. Dodaje dziennie jeden post.



(17-07-2013 13:25)poczmail napisał(a):  Ważne jest, by wpisami na blogu tak zachęcić ludka, by tę ofertę wykonał. Pozytywne komentarze zarówno na YT, jak i blogu także podnoszą wiarygodność pliku. Warto też napisać czasem instrukcję pobrania, zapewnić, że wszystko jest darmowe, a numer telefonu potrzebny tylko w wypadku np. niedziałania hacka. beka

Komentarze na YT i blogu są. Nie same pozytywne ale i parę neutralnych, typu "how to download this?". Instrukcja pobrania jest.



(17-07-2013 13:25)diabloo07 napisał(a):  Popracuj również nad wiarygodnością bloga Wink

Ciągle na tym pracuje lecz mentor mówi mi to co wy mi mówicie.. Czyli nic nowego. Setki razy słyszę podobne rzeczy, które rzekomo podnoszą konwersję ale u mnie to działa bez efektów.

(17-07-2013 14:01)patryk0407 napisał(a):  Konwencję podniszą bardzo realistyczne filmiki, tzn nie tylko to że filmik ukazuje start hack i tyle. Ale oraz dodanie wartości do gier ale i najlepiej że jeszcze się kupuje coś w tej grze a kasa jest. DO tego dochodzą komentarze jakieś ładne i schludne na YT oraz na stronie. Kolejna sprawa to wygląd bloga, widzety oraz to że strona na fankpage itp. Smile

Fanpage mam w planach założyć lecz nie mam w ogóle kredytów na pierwsze 2-3tyś fanów..

Nie wiem jak mogę pokazać zmienione wartości z gier na Androida i iOS.. I jak je w ogóle podmienić.


RE: Jak zwiększyć konwersję? - Vister81 - 17-07-2013 14:19

Jak zwiększyć konwersję? Przerzuć się na darmowy hosting plików, zabezpiecz je hasłem, a to umieść na FC Smile


RE: Jak zwiększyć konwersję? - vankosiara - 17-07-2013 14:27

Masz na myśli takie coś:

Pakuje w rar. Zabezpieczam hasłem przed rozpakowaniem/otworzeniem i daje tam link do hasła?
Z duża ilością klików to by można było parę groszy na PPD chyba nawet wyciągnąć. Tak sądzę.