Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Niezaliczane" backlinki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Niezaliczane" backlinki (/Temat-Niezaliczane-backlinki-72914)



"Niezaliczane" backlinki - separacja - 17-07-2013 12:22

Nie wiem nawet jak to nazwać, bo chyba takiego czegoś nie ma.
Otóż w GSA mam już koło 150 verifed, troche backlinkowałem ręcznie, lecz dzisiaj chcąc sprawdzić ilość backlinków w ahrefs zauważyłem, że wyliczyło ich 3...
Coś trzeba zrobić po napisaniu komentarza z ujęciem w Website linku do naszego bloga, że nie nalicza czy jak Big Grin?


RE: "Niezaliczane" backlinki - Qwik - 17-07-2013 20:10

Po pierwsze wszystkich backlinków Ci google nie zaindeksuje a po drugie trzeba czekać i pingować.


RE: "Niezaliczane" backlinki - GreenDay - 17-07-2013 20:33

Ahrefs jest dobry ale pokazuje tylko ułamek linków które na prawdę masz, juz GWT pokazuje więcej.
No i to że nie widzisz ich w żadnych statach nie znaczy że tych linków nie ma.
A może po prostu ich jeszcze nie zaindeksowało, jeśli masz te adresy to komenda site:twój link
Takie adresy należy też zawsze podlinkować aby przyśpieszyć indeksacje, i nie mówię tu o pingowaniu.


RE: "Niezaliczane" backlinki - separacja - 17-07-2013 20:41

Wiele z nich sprawdzałem i są zaindeksowane.


RE: "Niezaliczane" backlinki - Qwik - 17-07-2013 20:54

(17-07-2013 20:33)GreenDay napisał(a):  Ahrefs jest dobry ale pokazuje tylko ułamek linków które na prawdę masz, juz GWT pokazuje więcej.
No i to że nie widzisz ich w żadnych statach nie znaczy że tych linków nie ma.
A może po prostu ich jeszcze nie zaindeksowało, jeśli masz te adresy to komenda site:twój link
Takie adresy należy też zawsze podlinkować aby przyśpieszyć indeksacje, i nie mówię tu o pingowaniu.

Uwierz mi backlinki zdobywane przez gsa są wystarczająco podlinkowane


RE: "Niezaliczane" backlinki - GreenDay - 17-07-2013 22:06

Nie wiem nie korzystam z gsa ale nie sądzę aby ci free podlinkowywali jeszcze je , no ale może się mylę nie jestem ekspertem Sprawdziłeś przez komende site: te linki ? Możesz tez spróbować wkleić je bez komendy site. Jeśli dalej ich nie widzisz to znaczy że słabo je "podlinkowali" a może linki są zliczone ale nie pokazuje ci g tego . google co raz skromniej się dzieli informacjami Smile


RE: "Niezaliczane" backlinki - separacja - 17-07-2013 22:15

Sprawdzałem kilkanaście linków i są one zindeksowane (niektóre Big Grin)


RE: "Niezaliczane" backlinki - warzyw12 - 20-07-2013 23:27

Co do tego że ahrefs nie pokazuje ci wszystkich backlinków - to jest dlatego że ich pająki nie były na twoich backlinkach. Serwisy typu Ahrefs czy majesticSeo posiadają własne pająki które krążą po sieci i naliczają dane i statystyki tyle że działaą troche wolniej niż google. Najlepiej wysyłać pingi na różnych serwisach to pójdzie szybciej.


RE: "Niezaliczane" backlinki - GreenDay - 21-07-2013 17:42

Ktoś kto robi poważne zaplecze dla swoich stron ukrywa często je za 301 a wtedy żaden bot ich nie znajdzie i nie pokaże a szansa namierzenia jest znikoma. Ahrefs może pokazywac 0 a strona byc w top1