Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak - kilka pytań o FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Świeżak - kilka pytań o FC (/Temat-Swiezak-kilka-pytan-o-FC-72913)



Świeżak - kilka pytań o FC - ShAdOw95 - 17-07-2013 12:13

Witam. Jestem tu nowy, niedawno dowiedziałem się o firecash, oczywiście o takich serwisach już wiedziałem od dawna. Naciągaczy na yt z fake'ami jest duzo. Teraz mam kilka pytań do was? Jak w ogóle zacząć? Czy blog i youtube to jedyna droga na zarobienie w fire cash? Jak dobrze jest płatny firecash czy są jakieś lepsze hostingi? Czy firecash jest płatny? Czy trzeba odprowadzać podatek lub coś w tym stylu? W kwestii zarabiania jestem na razie noga ale chciałbym się czegoś dowiedzieć. Czy lepiej jest zrobić bloga anglojęzycznego czy postawić nacisk na Polskę? Co o tym sądzicie? Jak można to wszystko zacząć promować?


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - poczmail - 17-07-2013 12:22

Program jest całkowicie darmowy, zacząć możesz na wiele sposób - poszukaj w Internecie darmowych poradników (są nawet na tym forum), znajdź mentora, który pomoże Ci wejść w ten świat, wytłumaczy wszystko krok po kroku, poda przykładowe nisze itd. Na początek blog i YT z pewnością wystarczą. Smile


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - Symbian - 17-07-2013 12:36

Jeżeli chodzi o kraje to mówią że najlepiej zrobić anglojezycznego bloga ,niby większe stawki itd ale na polakach też idzie zarobić


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - Vister81 - 17-07-2013 12:41

Wszystko zależy od pomysłu. Polacy nie pójdą na "poradnik jak jeździć metrem za darmo", a amerykanie nie pobiorą "zbiór polskich słowników".

Jeśli masz pomysł inny niż (bardzo oklepane) Hacki (IMO - aby się wybić, musisz naprawdę włożyć DUŻO pracy w pozycjonowanie, promowanie, itp.), to dlaczego nie?
Jeśli jednak nie masz w zanadrzu niczego innowacyjnego, zacznij na bloggerze - strona, nawet sama, ładnie Ci się wypozycjonuje. Pamiętaj tylko, że kierując content na rynek anglojęzyczny, musisz zachować przynajmniej podstawowe formy gramatyczne/ortrograficzne języka angielskiego.

Do tego ładny wygląd bloga, "nisze" z jak najmniejszą konkurencją (na początek do ich szukania starczy YouTube i Google Keywords) i przekonujący opis wraz ze zdjęciem, najlepiej własnoręcznie wykonanego programu.
Jeśli masz zamiar nastawić się na YouTube - będziesz musiał inwestować w konta (jeśli nie masz zmiennego IP), jednak efekty naprawdę mogą być satysfakcjonujące.


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - ShAdOw95 - 17-07-2013 12:51

Co sądzicie o promowaniu gier na androida, hackow i innych duperele? Tylko się tak zastanawiam, kto mi pobierze z firecash te pliki. Ja gdy tylko widze "surveye" zamykam stronę bo dla mnie to chwyt marketingowy, a myślę, że coraz więcej osób o tym wie więc jak patrzę na today earnings w firecash to aż się dziwie, że jeden koleś doszedł do 42$ w dniu dzisiejszym a to dopiero początek dnia. Na czym oni zarabiają czy możecie powiedzieć? Lub ta laska z tego forum jakoś na S miała Sakura czy coś takiego.


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - poczmail - 17-07-2013 12:57

Zobacz wypłaty Diqtion'a albo ciamciaj'a, że o Killerze nie wspomnę, to się dopiero zdziwisz. Jerk2 Na czym zarabiają? Na pewno nie zdradzą swoich metod z wiadomych dla wszystkich względów - po prostu kreatywnie pomyśleli, wpadli na plan i konsekwentnie go realizują. Jedno jest pewne - z pewnością ciężko na to pracowali.

Co do hack'ów - cóż, nisza mocno oklepana, ale dla początkującego jak znalazł. Aby ludzie pobierali, musisz odpowiednio ich do tego zmotywować - niektórzy za czita w grze są zdolni wypełnić i 10 ankiet, byleby tylko wbić do topki. facepalm


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - ShAdOw95 - 17-07-2013 13:55

No tak, z drugiej strony jejstem ciekaw na czym oni zarabiają. Przecież teraz więcej (zwykłych) osób wie, że firecash i te podstrony to są naciągacze a wypełnianie ankiet daje kaskę temu co uploadował. Musieli być bardzo kreatywni by tyle zarabiać. Oczywiście przelew idzie w PLN i jest wysyłany z Polski na dzień obecny? Ktoś da mi tutorial? Słyszałem jeszcze że na demotywatory można promować.


RE: Świeżak - kilka pytań o FC - Vister81 - 17-07-2013 14:28

Człowieku, najpierw zastanów się co Ty chcesz w ogóle robić.

Po pierwsze - wiele osób jest gotowych zrobić WSZYSTKO, żeby tylko pobrać dany plik. Na tym polega PPA - udostępniasz pliki, które są NIE DO ZDOBYCIE/TRUDNO DOSTĘPNE, a co za tym idzie - lecą $$$.

Do tego z jakieś 90% osób zarabia w PPA na "Hackach" i fake`ach. I idzie im to ponadprzeciętnie, zarabiając grube tysiące dolarów miesięcznie. Pozostali to ludzie, którzy mają naprawdę rzetelny pomysł.

Pomyśl - jaki plik by musiał być, abyś był w stanie wysłać za niego SMS`a? Właśnie w ten sposób powstają pomysły na zarobek. Mniej, lub bardziej perfidny.

Demotywatory... Co chcesz tam promować? W ciągu paru minut usuną Ci demota, złapiesz perma, i jeśli nie masz stałego IP, żegnaj Demotywatorze. Za słaba metoda promocji.
Teraz, w dobie Google`a i YouTuba, metody promocji (przynajmniej tej najbardziej konwencjonalnej) są dwie - Pozycjonowanie strony pod kątem Googla, lub filmy na YouTubie. To pierwsze jest znacznie bardziej czasochłonne, jednak przynosi efekty kilkaset razy lepsze (a przede wszystkim długowieczne). Przy YouTubie, potrafiąc dobrze wypromować i "zabezpieczyć" film, można uciułać naprawdę grube dolary.

Do bardziej "nietypowych" metod promowania swoich plików zaliczają się fora internetowe, facebook, mailing, czy też zwyczajny spam.

Rusz głową Idea