Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie Bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pozycjonowanie Bloga (/Temat-Pozycjonowanie-Bloga-72912)



Pozycjonowanie Bloga - dawid327 - 17-07-2013 12:00

Mimo tego , że bloga nie ukończyłem jeszcze w 100 % chciałbym go już zacząć pozycjonować , tylko za bardzo nie wiem od czego się zabrać , pisałem do mojego mentora ale niestety nie daje znaków życia impreza...
nie chcę marnować czasu więc proszę was o jakieś wskazówki od czego zacząć najlepiej jakby mi ktoś mógł wypisać to w punktach byłbym bardzo wdzięczny Wink


RE: Pozycjonowanie Bloga - Traw3k - 17-07-2013 12:11

Google.pl -> fraza "pozycjonowanie bloga" i jedziesz. Smile

Innej metody nie ma. Ktoś może Ci tutaj coś podpowiedzieć, ale to będzie wiedza ogólna, a od niej do wypozycjonowania bloga daleka droga. Smile Poczytaj poprzednie wątki, bo o tym zagadnieniu było już mnóstwo tematów (nie tylko Ty masz taką zagwostkę). Smile


RE: Pozycjonowanie Bloga - jannowak - 17-07-2013 12:14

KLIK
W tym temacie masz jak zdobyć kilka pożytecznych backlinków, dodawaj swojego bloga do takich stron.
Wpisz seo catalogs i poszukaj katalogów o wysokim PR i tam także dodawaj swoje linki.


RE: Pozycjonowanie Bloga - poczmail - 17-07-2013 12:26

Umieśc bloga w jak największej liczbie katalagów o jak najwyższym PR. Nie dodawaj do stron z wartością 0, bo są one bez znaczenia. Smile