Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takeagift.pl to scam fake ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Takeagift.pl to scam fake ? (/Temat-Takeagift-pl-to-scam-fake-7291)

Strony: 1 2 3


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - Alcor - 19-05-2010 14:16

Zdecydowanie się nie zgadzam. Ekipa TAG podchodzi profesjonalnie do użytkowników. Napisali przecież wyraźnie że zanim zorganizują restock muszą przesiąść się na lepsze serwery żeby nie było takich problemów jak na początku istnienia lockerz, kiedy to nie dało się praktycznie wbić na uzupełnienie. TAG nie ma co ani porównywać do qday << to kudej to jedno wielkie gówno, które tylko zawraca głowe jakimiś debilnymi zadaniami, a nagród w ogóle nie uzupełniają. Mam wielką nadzieję że TAG da dużo nagród, restock odbędzie się bez żadnych problemów i wtedy Ci co tak teraz krytykują Taga będą mieli banana do góry nogami na twarzy. Pozdro


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - Shooters123 - 19-05-2010 14:24

Dla mnie od samego początku był to jeden wielki wał!
Niby wszystko za free a nagle okazuje się, że trzeba jakieś konta zakupywać do tego aby losować nagrodę jaka Cie interesuje do tego dochodzi brak "losowań" jednym słowem nabili kasy na sms'ach i zwiną interes ;]


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - BartuS - 19-05-2010 14:24

Ja zbieram starsy, i na restocku biorę Słuchafony, i mam nadzieję, że dożyję restocku ;d


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - KoGi - 19-05-2010 14:26

Koles jak by sie zwineli to polowa osob podala by ich do sondu przecież w regulaminie sa ich dane itp pomysl zanim cos napiszesz...


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - tymonowy - 19-05-2010 14:30

Ja wierze w Take a Gift .


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - Adik1818 - 19-05-2010 14:30

Na TaG wchodzę zawsze jak mam czas a na Qday się nie bawię. TaG trochę mnie zawiódł z tymi płatnymi kontami oraz z tym, że nie robią w ogóle restocków. Niby mają problemy z serwerami i powoli zbliża się restock ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. Na razie obserwuję serwis z dystansem bo już się bardzo zawiodłem na Tickerz - przy którym byłem pewny poprawności działania serwisu! Więc spokojnie obserwujmy rozwój wydarzeń.


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - SZAFI - 19-05-2010 14:35

Zobaczymy jak to wszystko się potoczy... ja tam nie wiem jak z tym będzie...


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - Fifolski - 19-05-2010 14:41

Moim zdaniem powinni 'coś' wysłać Tongue. ZobaczymySmile


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - Andre101 - 19-05-2010 14:52

To raczej nie jest scam bo dosyć długo czekali z otwarciem około pół roku a jak by miał być scam to od razu by otworzyli i zwinęli interes. Jak na razie to ja wierzę w Take a gift może naprawdę zrewolucjonizują polski internet.


RE: Takeagift.pl to scam fake ? - rajmek126p - 19-05-2010 15:32

ja tu jak najbardziej popieram Alcora. I mysle tak : TAG zbiera kase aby zakupić nagrody i dlugo z tym zwlekaja a co do serwerow maja dalej linuxcom.pl a mieli niby przeniesc serwy. Hmm pozyjemy zobaczymy hehe ^^ . Mysle na 75% ze to nie jest fake !