Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy dział - copywriting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy dział - copywriting (/Temat-Nowy-dzial-copywriting-72909)



Nowy dział - copywriting - poczmail - 17-07-2013 10:51

Pomysł polega na utworzeniu w "pchlim targu" nowego działu dotyczącego usług copywriterskich. Co prawda znajdują się już funkcje zlecę/wykonam, jednakże uważam, że copywriting jest tak specyficzną formą przyjmowania i odbierania zamówień, że warto byłoby wprowadzić ten pomysł w życie. Tym bardziej, że pozycjonowanie forum stoi na wysokim poziomie, a ten dział zachęciłby nowych użytkowników do rejestracji - głównie zleceniodawców, dla których odrębny topic odgrywałby z pewnością znaczącą rolę. Poza tym, pomoże to uporządkować nieco oferty i posegregować, coby łatwiej odszukać tę interesującą. Smile

Dajdzie znać, co o tym myślicie


RE: Nowy dział - copywriting - Mafiozo19990 - 17-07-2013 15:02

Świetny pomysł, jak najbardziej za! Smile


RE: Nowy dział - copywriting - Admin - 17-07-2013 19:01

nie jestem przekonany że w działe "wykonam" znajduje się tak wiele copywriterów, aby robić im dział. Jeśli aktywność z ich strony będzie bardzo duża to nie ma problemu, jednak na chwilę obecną takowej nie zauważyłem.


RE: Nowy dział - copywriting - poczmail - 17-07-2013 19:04

W moim zamyśle było raczej przyciągnięcie większej ilości zleceniodawców, bo wydaje mi się, że osób chętnych do pisania na forum nie brakuje. A odrębny dział z pewnością zachęci zlecających do rejestracji i dodawania tam swoich ogłoszeń. Wink


RE: Nowy dział - copywriting - Br0nek1234 - 18-07-2013 12:58

Mi się zdaje że można dodać na próbę i zobaczyć zainteresowanie tym działem jak będzie spore wtedy zostanie a jak będzie małe zostanie usunięty.


RE: Nowy dział - copywriting - Admin - 18-07-2013 13:18

Idąc takim tokiem myślenia zróbmy od razu Lotnictwo i Robótki ręczne Tongue
Będzie większa aktywność i zainteresowanie to pojawi się dział, z obecnych ofert nawet niewielu korzysta, dlatego na chwilę obecną nie ma to sensu.


RE: Nowy dział - copywriting - poczmail - 18-07-2013 13:59

Adminie, mam tylko nadzieję, że w ewentualnych robótkach ręcznych nie pojawią się tematy "wykonam" itd. Jerk

Jeśli taka ma dyć decyzja to ok, to była tylko moja propozycja. Smile