Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpodstawne usunięcie tematu, warn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bezpodstawne usunięcie tematu, warn (/Temat-Bezpodstawne-usuniecie-tematu-warn-72891)



Bezpodstawne usunięcie tematu, warn - kombajn - 16-07-2013 23:12

Zacznijmy od początku.

Założyłem zgodny z regulaminem temat, gdzie sprzedawałem reklame na fanpag'e. Wszystko było ok, dostawałem pozytywne opinie, nie oszukiwałem. Temat został zamknięty, po czym moderator całkowicie go usunął. Napisałem do Niego, On po jakimś tam czasie dyskusji przywrócił temat.
I co dalej? Napisałem: "Podbijam, ponieważ temat był w koszu BEZPODSTAWNIE". I ?... dostałem warna.
Chyba mam prawo odkopac temat, skoro BEZPODSTAWNIE został on zakopany. LOGIKA.
Wychodzi na to, że dostałem warna za nic.

Dziękuje administracjo Idea
5

ps. wycinek rozmowy:

moderator:
Gdzie niby jest napisane że jeśli Twój temat zostanie wrzucony do kosza po jego powrocie masz prawo go podbijać? (w regulaminie jest jak "byk" podbijanie raz na 7 dni).
JA:
A gdzie w regulaminie napisane jest: "Moderator bezpodstawnie zamyka temat, po czym go usuwa" ? facepalmfacepalmfacepalm


RE: Bezpodstawne usunięcie tematu, warn - Coristo - 16-07-2013 23:16

Radze się leczyć. beka


RE: Bezpodstawne usunięcie tematu, warn - Killer - 16-07-2013 23:17

przed leczeniem ban, za kolejne multikonto.


Bezpodstawne usunięcie tematu, warn - Killer - 16-07-2013 23:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.