Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie (/Temat-Codzienne-Wyplaty-Instant-Pewne-30zl-miesiecznie-72887)



Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - kombajn - 16-07-2013 22:33

Witam
Chcę podzielić się z wami nowy sposób zarabiania pieniędzy, która działa dobrze. Płacą za ogladanie i ocenianie krótkich filmików reklamowych (1-2 min), około $0,15 centów. Codziennie otrzymasz 2-6 reklam do obejżenia. Na początku zarabiamy minimum ale z każdym dniem kożystania dostajemy więcej.
System ten wymyślony przez jednego z najbogatszych facetów w Danii.
Ta strona jest w trytbie online i płacenie od 2008 roku

Strona jest w języku duńskim.
Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Etap 1: -
Idź do eovendo.com i kliknij duży "Start Her" przycisk.

[Obrazek: 1.JPG]

Krok 2: -
Zarejestruj swoje dane osobowe.
Użyj takiego samego email paypal jako email logowania, to ważne.
Kod pocztowy: podać tylko 4 cyfrowy inaczej nie zadziała.
[Obrazek: 2.JPG]

Krok 3: -

Teraz Akceptuję regulamin i Pobierz "Hent Eovendo-afspiller" Eovendo prosi, aby pobrać Microsoft Silverlight (pobieramy bez tego nie pujdzie dalej.)

[Obrazek: 3.JPG]

Krok 4: -

Po zakończeniu pobierania i instalacji, można zalogować się na konto.

Etap 5: -
Teraz po prosi o Code
UWAGA! jest to ważny krok
Aby uzyskać płatne reklam, należy użyć kodu złota.

wpisz "Zielinski.gfg.freegoldcode", a następnie naciśnij klawisz enter

Etap 6: -

Tutaj musisz wybrać conajmniej 8 z 10 catagories (zaznaczając wszystkie więcej możemy zarobić)

[Obrazek: 6.JPG]

Etap 7: -
Wybierz płatność dla paypal, instant / miesięcznie / tygodniowe płatności (jak wolisz)

[Obrazek: 7.JPG]

Etap 8: -
Teraz przejdź do menu Windows i Eovendo aplikację i klimamy na "Min Konto"

[Obrazek: 8.JPG]

Krok 9: -
Kiedy tam dotrzesz, wchodzimy w zakładkę "Instillinger" i wybrać flagę Wielkiej Brytanii, program jest teraz w języku angielskim

[Obrazek: 9.JPG]

Krok 10: -
Proszę bardzo, i codziennie będzie można zobaczyć około 2-4 filmików co daje nam 0,10 - 0,30 USD codziennie

[Obrazek: neacutevtelen_zps06b3a4a3.png]

Pewne 30zł miesięcznie + więcej jeśli mamy poleconych.


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - bitu92 - 16-07-2013 22:39

Hmm , z tego co wiem to wszyscy z polski dostali bana Smile


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - HOLANDIIA - 16-07-2013 22:40

ja z tego dziennie mam 50 zl Smile tylko golda nie moge zdobyc bo co nabijam na golda sobie to na drugi dzien banned Sad poradzcie cos jak zdobyc te 100dkk


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - bitu92 - 16-07-2013 22:41

Z VPSów albo z prox Smile


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - losiaczek17 - 17-07-2013 18:03

HOLANDIIA zostanę Twoim refem (pewnym i lojalnym, tu albo gdzie indziej Smile ) jak mi powiesz, jak wyciągasz tam 50 zł dziennie?


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - twardy - 17-07-2013 22:34

(16-07-2013 22:40)HOLANDIIA napisał(a):  ja z tego dziennie mam 50 zl Smile tylko golda nie moge zdobyc bo co nabijam na golda sobie to na drugi dzien banned Sad poradzcie cos jak zdobyc te 100dkk

a mi zlodzieju 30$ wisisz od pol roku

nie polecam wspolpracy z tym panem bo was wydyma Smile


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - bbr - 30-07-2013 11:51

i co zarobil ktos z tego cos?


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - niebluznij - 30-07-2013 15:37

"

Beklager, men du kan ikke oprette en Eovendo konto
Vi kan se at du besøger Eovendo.com udenfor Danmark.
Eovendo er i øjeblikket kun for danskere og du kan derfor ikke oprette en konto.
Hvis du mener dette er en fejl, kan du kontakte os på [email protected] og support vil hjælpe dig med det samme."

Nie moge się zarejestrować .


RE: Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - Br0nek1234 - 30-07-2013 17:10

Bo zablokowali możliwość zakładania kont dla polski, z powodu multikont.


Codzienne Wypłaty Instant /Pewne 30zł miesięcznie - yazir - 30-07-2013 17:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.