Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Presell Page - Pytania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Presell Page - Pytania. (/Temat-Presell-Page-Pytania-72868)



Presell Page - Pytania. - TastemanPL - 16-07-2013 17:40

Witam nie dawno oprócz metody youtube która jest lekko niestabilna (ktoś flaguje mój film youtube go usuwa najczęściej i tracę cały dochód) zacząłem promować bloga. Bloga promuje na poważnie od wczoraj i mam pytanie dotyczące Presell Page.
-Czy precle mam dodawać wyłącznie do serwisów anglojęzycznych?
a takie trudno znaleść i
-Gdzie mogę znaleść listy takich serwisów pozwalających na pisanie precli?


RE: Presell Page - Pytania. - surfer0700 - 16-07-2013 17:53

Tak, wyłącznie do serwisów anglojęzycznych. Ale Presell Page na pozycjonowanie stron zagranicznych, nie ma takiego dużego wpływu jak tutaj u Nas w Polsce. Przynajmniej tak mi się wydaje.


RE: Presell Page - Pytania. - MixKosa - 16-07-2013 19:20

Zapytam w prost czy działasz sam czy nie sam? w sensie kopiujesz i wklejasz filmy czy przesyłasz swoją pracę? ktoś cię flaguje i przesyła do siebie na swój profil YT?


RE: Presell Page - Pytania. - TastemanPL - 16-07-2013 20:23

Przesyłam swoją pracę a co to ma do rzeczy? Big Grin


RE: Presell Page - Pytania. - surfer0700 - 16-07-2013 20:27

A no to że unikalne treści są wyżej w google niż te kopiowane, zwłaszcza teraz po wprowadzeniu pigwina, który narobił sporo zamieszania Wink


RE: Presell Page - Pytania. - Mksuzi - 16-07-2013 20:49

(16-07-2013 17:53)surfer0700 napisał(a):  Tak, wyłącznie do serwisów anglojęzycznych. Ale Presell Page na pozycjonowanie stron zagranicznych, nie ma takiego dużego wpływu jak tutaj u Nas w Polsce. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Strony preclowe w innych krajach, mają taki sam wpływ na pozycjonowanie jak i u nas w Polsce. W końcu wyszukiwarka posiada jeden i ten sam kod źródłowy.

Różnice mogą wynikać jedynie z frazy jaką pozycjonujemy za pomocą precli, page ranku całej strony, no i czasu potrzebnego na wybicie się w rankingach google.

Te czynniki jak i inne, mogą wpływać na nasze postrzeganie presselpage zagranicą.


RE: Presell Page - Pytania. - TastemanPL - 16-07-2013 22:06

A gdzie mogę znaleść listę serwisów?


RE: Presell Page - Pytania. - warzyw12 - 21-07-2013 11:59

Długo szukałem. http://bit.ly/134c1Dy Mam nadzieje że pomogłem


Presell Page - Pytania. - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.