Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdjęcie programu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zdjęcie programu (/Temat-Zdjecie-programu-72841)

Strony: 1 2


RE: Zdjęcie programu - prololex - 17-07-2013 18:42

Bo mam starą wersje panta - lipny lapek i tam nie ma tego kwadratu wiem o co chodzi , bo na tym paincie co mam to trzeba po kawałeczku .
Dzięki za chomikboxa i screenshu :-)


RE: Zdjęcie programu - Lusek - 17-07-2013 18:50

A nie lepiej zrobic screena, zapisać obraz w paincie. Otworzyć go w Microsoft office? Tam jest opcja przycinania. 2 minuty roboty.


RE: Zdjęcie programu - kuleczka91 - 17-07-2013 19:17

Przecież jak zrobi moim sposobem czyli zaznaczy okno tego, czego potrzebuje screena i wciśnie alt+print screen to będzie miał gotowy obrazek bez żadnych wycinek i bez roboty w ręczne usuwanie. Otworzy sobie painta, zmniejszy puste pole minimalnie ile idzie, wklei sobie to co sprintscreenował i ma gotowe. Na koniec zapisujesz w .png, a nie .jpg. Pół minuty roboty Wink


RE: Zdjęcie programu - prololex - 22-07-2013 17:33

Ten laptop jest taki , że nie ma przycisku screen , robię klawiaturą ekranową ;-)