Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Kopiowanie (/Temat-Kopiowanie-72832)

Strony: 1 2


RE: Kopiowanie - Ziolek99009 - 17-07-2013 17:39

każdy działa jak chce ja tu nie prosiłem o to żeby ktoś mi mówił co mam robić i jak zarabiać skoro moim sposobem zarabiam dobrze to mi to pasuje.Jeżeli nikt nie chce dać konkretnej odpowiedzi lub jej nie zna to na co pisać i śmiecić taką stronę która pomaga ludzią dorobić więc bez sensu jest co piszecie jeśli to jest bezużyteczne


RE: Kopiowanie - MixKosa - 17-07-2013 17:54

Próbujemy ci wytłumaczyć że działasz na nie korzyść swoją Xpokerface ale rób jak chcesz, pewnie na YT też kopiujesz i bańki zdobywasz bekabeka


RE: Kopiowanie - Mikoszi - 17-07-2013 18:06

Co ma kopiowanie YT do banów? Mało, bo kiedy jeszcze na YT zarabiałem to nagrałem własny film, nawet z moją gadką to bana dostałem tak czy siak, a potem skopiowany film i tak był na YT u kogoś innego dość długo.


RE: Kopiowanie - Matty094 - 17-07-2013 20:22

Opis gry mozesz sobie skopiowac ..
Fejk hacki i inne pierdoly to rob swoje .
Ja tez kiedys bawilem sie w takie kopiowanie i zarobek na FC w 2 miesiace 4.27 $ ...
A jak zaczalem swoje fejki robic ze znakiem wodnym na obrazku to 128$ w miesiac na AC
Niestety te hacki mialy beznadziejny desing i dlatego tak kiepsko teraz nauczylem sie ladniejsze oraz wiarygodniejsze hacki i hosting z domena juz mam tylko czas sie wziasc do roboty Big Grin


RE: Kopiowanie - MixKosa - 17-07-2013 21:35

(17-07-2013 18:06)Mikoszi napisał(a):  Co ma kopiowanie YT do banów? Mało, bo kiedy jeszcze na YT zarabiałem to nagrałem własny film, nawet z moją gadką to bana dostałem tak czy siak, a potem skopiowany film i tak był na YT u kogoś innego dość długo.

Tak nadmieniłem bo pewnie też tak robi beka a co do filmów twoich jak mówisz że gadasz to nic to nie da nie zwiększy to zapory że nie dostanie bana...


Kopiowanie - Coristo - 18-07-2013 07:43

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.