Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Kopiowanie (/Temat-Kopiowanie-72832)

Strony: 1 2


Kopiowanie - Ziolek99009 - 16-07-2013 08:23

Witam wiecie może jak skopiować posty z blogów które mają zablokowane takie opcje jak prawy przycisk myszki itp ? przydałaby się taka informacja a tutaj na forum widziałem tylko wspomnienia o tym że tak można Smile


RE: Kopiowanie - CreepyUploader - 16-07-2013 08:32

ctrl+U np.


RE: Kopiowanie - daniel42na - 16-07-2013 08:33

Chwilka, już Ci robie instrukcje jak kopiować czyjeś posty Xpokerface
Po to jest blokada żeby ich nie kopiować.


RE: Kopiowanie - Lusek - 16-07-2013 09:06

Jak chcesz cwaniakować i iść na łatwiznę to poczytaj w google. Tutaj nikt ci nie poda tego na tacy tym bardziej, że chcesz wykraść czyjąś treść.


RE: Kopiowanie - WazzaP - 16-07-2013 09:29

Moim zdaniem temat wyczerpany, można zamknąć Smile


RE: Kopiowanie - MixKosa - 17-07-2013 16:31

(16-07-2013 08:33)daniel42na napisał(a):  Chwilka, już Ci robie instrukcje jak kopiować czyjeś posty Xpokerface
Po to jest blokada żeby ich nie kopiować.

daniel42na ma rację a jak tobie się nie chce robić tylko kopiować to lepiej zrezygnuj z PPA bo za nie długo mogę cię znaleźć i zgłosić i bańka będzie imprezabeka


RE: Kopiowanie - Ziolek99009 - 17-07-2013 16:59

Jest ok pół roku mam blogi z swoimi wpisami jak i kopiowanymi a pytam tutaj ponieważ to forum od czegoś w końcu jest.Nie zrozumiałe jest dla mnie jak ktoś daje chamskie odpowiedzi bo to świadczy o kimś a dużo osób kopiuje w tej *robocie*.Jak nie potrafi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie albo ma hejtować to niech się nie poniża bo szkoda klawiatury Smile


RE: Kopiowanie - daniel42na - 17-07-2013 17:12

Nie ma sensu się powtarzać, ale napisze jeszcze raz:
Jeśli ktoś stawia blokade to nie życzy sobie kopiowania.

Dyskusji na ten temat (kopiowania) za wiele na tym forum nie ma, nie będzie i to jest zrozumiałe - nikt nie chce sobie zaszkodzić i pomagać komuś innemu, szczególnie gdy chodzi o pieniądze.


RE: Kopiowanie - MixKosa - 17-07-2013 17:12

(17-07-2013 16:59)Ziolek99009 napisał(a):  Jest ok pół roku mam blogi z swoimi wpisami jak i kopiowanymi a pytam tutaj ponieważ to forum od czegoś w końcu jest.Nie zrozumiałe jest dla mnie jak ktoś daje chamskie odpowiedzi bo to świadczy o kimś a dużo osób kopiuje w tej *robocie*.Jak nie potrafi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie albo ma hejtować to niech się nie poniża bo szkoda klawiatury Smile

Ale po co kopiować jak można samemu zrobić??? i mieć więcej kasy z tego niż zwalić od kogoś co już ktoś gdzieś widział u kogoś na blogu program i co ty myślisz że go pobierze??? co już widział u kogoś tam na xxx i wibija na xxx2 i widzi znowu to samo wyłączy zakładkę i pójdzie gdzieś indziej gdzie będzie widział że jest coś innego nowego i nigdzie jeszcze tego nie widział i pobierze to na 100%. Miłego kopiowania życzę heh.


RE: Kopiowanie - J4nk13L - 17-07-2013 17:39

Nom na kopiowaniu zarabia się ale dużo mniej widziałem blogi gdzie były zerżnięte wszystko treść i obrazki a wejść na stronę dzięki revolvermaps 5 w tym moje dwa
A jeszcze z znakami wodnymi to robicie tylko reklamę blogom skąd to jest kopiowane