Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc (/Temat-Realna-praca-od-4-do-10-h-spokojnie-100-miesiac-72820)

Strony: 1 2


Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - worker - 15-07-2013 20:08

Zapraszam zainteresowanych do kontatku, prawdziwa praca, zarobki przy odrobinie wprawy dochodzą do 10$/h, na początku spokojnie 4$. Potrzebna odrobina angielskiego i myślenie porównawcze. Praca raz jest, raz jej nie ma, ale w miesiącu 100$ jest realne. Bez CV/resume, potrzeba przejść proste kwalifikacje.



Żadnej ściemy - pewny zarobek ale trochę czasu trzeba poświęcić.



Pomyślcie tak - można zarobione pieniądze bez obaw wpuścić w HYIP/hazard Smile Potraktujcie to jako ekstra kieszonkowe. 300$/miesięcznie raczej nierealne w Polsce.



Bez wkładu własnego, bez ryzyka, bez bzdur typu oglądanie reklam, za które nigdy nie dostaniemy ani centa (przerabiałem spedię i inne bannery...)



Poniżej moje pierwsze pieniądze zarobione przez 4h pracy. Wkrótce pokażę nowe zarobki gdzie widać wyższe stawki. Przelewy paypal raz w tygodniu, raz w miesiącu przelewy IBAN od 10€.



Za 10€ zarobione przez Ciebie dostaję jednorazowo 5€ z reflinka. W zamian służe trickiem pozwalającym wyrobić 10$/h - w pełni legalny sposób by ominąć powolność platformy i móc wyrabiać wyższą normę - zamiast okolic 6$ okolice 10$/h.



Czekam na PM.

[Obrazek: 185052dowd.jpg]


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - Krzysztof97 - 15-07-2013 21:13

Mógłby jakiś mod poznać ten sposób i napisać czy na 100% legalny itd...? Bo z całym szacunkiem dla Autora, ale ten 1 post nie upewnia mnie w tym, że to takie legalne;d


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - Por2010 - 15-07-2013 21:18

dokładnie, niech jakiś mod sprawdzi, bo coś mi tu śmierdzi


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - SweetSensi - 15-07-2013 21:19

witam, poproszę na PW link do strony i cały opis programu Tongue


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - szyszka_kol - 15-07-2013 21:47

co to za temat z checia sproboje rownie tego Big Grin


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - maciuus - 15-07-2013 21:48

Naprawdę, niech ktoś da recenzję.

PS. Pisałem na PW


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - Mksuzi - 15-07-2013 22:08

Opisz serwis i podaj link tutaj na forum.

Nie kieruj na PW, tylko wszystko opisz w jednym temacie.

Szanuj swój czas i czas innych.


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - mareczek - 15-07-2013 22:45

Ale sie wszyscy napalili, a zapewne to jakis szit, tak czy inaczej rowniez czekam na sprawdzenie i opisanie tutaj ocb


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - darkmatthew - 16-07-2013 00:37

Gdyby to była prawda to by wstawił link do strony Wink


RE: Realna praca - od 4 do 10$/h! - spokojnie 100$/miesiąc - worker - 17-07-2013 11:42

cieszę się, że nikt tego nie wyrzuca. chyba, że mody przeoczyły Smile


to byłby paradoks, że wyrzucanoby uczciwą pracę wymagającą wysiłku, a zostawiano scamy/mlm/ponzi/hyip Smile działające na zasadzie, ******* bardziej naiwnych od nas i uciekamy z kasą a oni zostają na lodzie Smile NOSIŁ WILK RAZY KILKA - PONIEŚLI I WILKA Smile


poniżej paypal za 1,68h pracy - od momentu jej wykonania do pojawienia się pieniędzy na paypalu mijają około 2-3 tygodnie - ale sprawa jest pewna.



Dajcie znać innym userom. Na razie tylko 18PW - SŁABIUTKO.



dla zarejestrowanych z reflinka oprócz w/w tricku mam coś ekstra w zanadrzu. Niestety potrzeba sporo lepszego angielskiego, żeby się załapać. Trzeba też chwilę poczekać na rekrutację (miesiąc, półtora) i przejść dość długie i niełatwe kwalifikacje. Później 11$/h na pół etatu. Brzmi za dobrze, żeby było prawdziwe? A HYIP 100% W MIESIĄC BRZMIĄ REALNIE????? LUDZIEEEEE!!!!!! MIEJCIE LITOŚĆ!!!!!!

CAŁY CZAS MÓWIĘ O PRACY A NIE OSZUSTWIE - NIC ZA DARMO - NIE BĘDZIE PRACOWAĆ ALBO BĘDZIECIE LECIEĆ W CH*** - nic nie dostaniecie!!!



no - pokażcie, że lubicie też uczciwie pracować a nie tylko HAZARD!

[Obrazek: 1473933pp2.png]