Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozytywy z odpowiadania na komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pozytywy z odpowiadania na komentarze (/Temat-Pozytywy-z-odpowiadania-na-komentarze-72816)



Pozytywy z odpowiadania na komentarze - warzyw12 - 15-07-2013 19:26

Chciałbym wam przedstawić powody odpowiadania na komentarze na pod postami na swoich blogach. Niedawno ktoś napisał komentarz w stylu "czy to jest bezpieczne, czy ktoś to skanował antywirusem ?". No to mu odpisałem jako 'inni pobieracze' że wszystko w pożądku, wszystko czyste itp. O dziwo gośc wrócił trzy dni później i ściągnął (tak, jestem pewny że to on). I tak poprzez którkie odpisanie wpadło 10$. Wiadomo że dla większości to nie duży zysk, ale zawsze to 30zł do przodu Huh

Druga sprawa którą myśle wszyscy w ppa powinni stosować to jest umieszczenie informacji gdzieś z boku lub w komentarzach tak żeby zostało to zauważone , a mianowicie odpowiedź na pytania każdego pobierajacego nasze pliki typi "why do i have to fill this fucking survey" "omg surveys everywhere".Nawet jeśli nie piszą tego w komentarzach to na pewno myślą coś w tym stylu. Wiadomo o co chodzi. Napiszcie że to jest jedyny sposób, ponieważ jak uplaodujecie pliki na mediafire czy rapidshare są one są one szybko usuwane przez administratorów ponieważ są one nielegalne dlatego jesteście zmuszeni uploadować na strony bazujace na ankietach.

Wiadomo że to nie ma sensu dla nas bo na takich stronach jak rapidshare są same piraty i nikt ich nie usuwa . Ale dla takich gości co ściągają hacki itp to może przekonać do tej ankiety. Sądzę że wywieszenie takej informacji nie tylko pomoże tobie, ale całej społeczności PPA. Musimy jakoś utrzymać "jakiś" stan wiarygodnośći. Dalczego ? Wiele ludzi pisze w komentarzach że chodziło po wielu stronach i wypełniało już dużo ankiet ale nadaj mają problemy z plikami itp. Czyli jak widać to nie są tylko jedno razowi pobieracze. Im bardziej my jesteśmy wiarygodni tym pobieracz będzie wierzył że w końcu znajdzie ten działający. Co oznacza że dalej będzie chodził po naszych stronach i ściągał pliki = $.


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - Komet - 15-07-2013 19:35

Cytat: Sądzę że wywieszenie takej informacji nie tylko pomoże tobie, ale całej społeczności PPA.

Ja poszedlbym krok dalej, powolujac organizacje charytatywna na rzecz "calej spolecznosci PPA" Jerk2


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - HuskD - 15-07-2013 21:27

Sam na to wszystko wpadłem Wink


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - dxdawid - 15-07-2013 21:34

Ale ktoś może napisać, żebym wysłał mu na maila i podaje adres. Wiec z tym już chyba nie da się nic zrobić nie? Smile


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - miniek9090 - 15-07-2013 21:46

(15-07-2013 21:34)dxdawid napisał(a):  Ale ktoś może napisać, żebym wysłał mu na maila i podaje adres. Wiec z tym już chyba nie da się nic zrobić nie? Smile

Wtedy piszesz że nie możesz wrzucać hacków na emaile , ponieważ może pójść donos ze strony gmail , onet czy innej tam skrzynki i twoje wszystkie starania legną w gruzach Smile Lol


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - TastemanPL - 15-07-2013 21:55

Ja nie wiem czy bym odpisał dla typa który uprzedza wszystkich komentarzem w stylu “This Survey“ Raczej bym usunął Smile


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - HuskD - 16-07-2013 09:10

(15-07-2013 21:46)miniek9090 napisał(a):  
(15-07-2013 21:34)dxdawid napisał(a):  Ale ktoś może napisać, żebym wysłał mu na maila i podaje adres. Wiec z tym już chyba nie da się nic zrobić nie? Smile

Wtedy piszesz że nie możesz wrzucać hacków na emaile , ponieważ może pójść donos ze strony gmail , onet czy innej tam skrzynki i twoje wszystkie starania legną w gruzach Smile Lol

Albo po prostu napisz, że nie masz czasu Wink


RE: Pozytywy z odpowiadania na komentarze - prololex - 16-07-2013 14:43

Ja mam na blogu poradnik jak pobierać i robić ankiete , a do tego zdjęcia z sieci no virus 100 przent gwarancja coś w tym stylu .