Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pytania (/Temat-Pytania-72807)



Pytania - Nihooya - 15-07-2013 17:18

Witam, od kilku dni czytam to forum, no i chyba zdecydowalem sie na PPA Tongue
lecz nie wiem, czy dokladnie wszystko dobrze rozumiem, a więc:
Robię jakiegoś bloga( moze ktos podac jakis dobry darmowy host na poczatek? najlepiej cos zagranicznego bo na polakach ciezej zarobicBig Grin)
Znajduje temat o ktorym bede pisal np niech to beda gry..
Rejestruje sie np na firecash.org i tam wrzucam pliki a nastepnie umieszczam je na blogu i pozniej staram sie stronę reklamować a także zabawa z GSA, miedzy czasie dodajac nowe artykuly na bloga tak?
Jesli coś źle rozumiem to proszę o poprawę piszę ten temat gdyż na forum niema typowego poradnika jak zaczac z PPA a wydaje sie calkiem fajny a jesli nie firecash to jakies inne dobre hosty ktore placa sporo za pobranie?
I o co chodzilo z tymi smsami i ankietami aby cos pobrać?
Liczę na wyrozumiałość dla początkującego Smile
Pozdrawiam.


RE: Pytania - MartinS - 15-07-2013 17:22

Wszystko jest na forum.
'HOST na bloga' może być jakikolwiek, bo na tym stawiasz tylko stronę a piszesz na niej po jakiemu chcesz.
Z darmowych to tylko Hostinger.pl choć i tak go nie polecam. Jak nie chcesz płacić to załóż bloga na blogger.com

Możesz zacząć na FireCash i napisać do Artura (FireCash.Org oficjalne konto) aby dał Ci konto Ultimate(wyższe stawki).

Reszte 'rozumiesz' dobrze.


RE: Pytania - Nihooya - 15-07-2013 17:27

Dziękuje za odpowiedź, a jeszcze może ktoś ma jakieś cenne wskazówki dla mnie?Big Grin


RE: Pytania - pawliks - 15-07-2013 17:43

(15-07-2013 17:27)Nihooya napisał(a):  Dziękuje za odpowiedź, a jeszcze może ktoś ma jakieś cenne wskazówki dla mnie?Big Grin

Warto zainteresować się również mentorami, którzy są dostępni i aktywni na tym forum.
Oni na pewno pomogą Ci i wytłumaczą wiele aspektów ważnych w PPA. Ich tematy możesz znaleźć w subforum Firecash. Przykładowe:
http://zarabiam.com/Temat-Duza-Kasa-W-FC-Tylko-Z-Diqtion-em-56206
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-z-Leniwcem-postaw-na-jakosc-68673


RE: Pytania - gelmen - 15-07-2013 17:43

Ja mam cenną wskazówkę: Weź się do roboty.


RE: Pytania - Nihooya - 17-07-2013 09:38

Zeby juz nie robic nowego tematu, mam wolnego neta i gdy cos uploaduje na firecasch to wyskakuje
The IOError ocured to wina neta czy strony? jesli tak to chyba bede musial kupic shella.


RE: Pytania - Tidus - 17-07-2013 09:40

Próbowałeś i flash uploadem, i standardowym uploadem plików na FC?


RE: Pytania - Nihooya - 17-07-2013 10:19

Jednak na chrome dziala, firefox jakies cyrki odstawia, dzieki i sory Tongue
Jeszcze moze ktos mi powie jak zrobic przycisk download, pod ktorym bedzie link, na wordpreesie darmowym?
Download cos takiego nie działa.

@Edit, juz wiem przez goo.gl muszę.


RE: Pytania - Nihooya - 18-07-2013 13:34

Wiem,że powinienem połączyć posty, ale mało kto by zajrzał.
darmowy wordpress mnie denerwuje, chciałbym kupić jakis hosting .com, poleccie jakis do 30zl (mam nadzieje, ze inwestycja sie zwroci) denerwuje mnie to, ze ciezko jest to wypozycjonowac itd.
I teraz pytania, czy mogę jakoś za darmo zimportować to co mam do tej pory na darmowym wordpressie(na stronke tez bym wgral wordpressa ale juz normalnego)
A kolejne pytanie, to czy na tym jednym hostingu mógłbym postawić np 2 lub 3 strony oparte na blogu?