Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) (/Temat-Cokupic-pl-nagrody-prawie-za-darmo-728)

Strony: 1 2 3


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Admin - 04-01-2010 22:23

a to dobrez wiedziec puki co pisze dosc madre wypowiedzi na temat gier na ps3 Smile
jak sie skoncza to bedzie sie trzeba przemienic w speca od damskiej bielizny Big Grin - a ten stanik jest bardzo fajny bo jest przeźroczysty Big Grin , a tamten stanik jest lipny bo cięzko się go odpina Tongue


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - krzych91 - 04-01-2010 22:27

Tylko nie pisz czy jest wygodny xD


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Mrowa91 - 07-01-2010 17:03

@krzych91
mam do ciebie pytanie co do tej stronki. Jak długo czekasz na akceptacje opini? mam 65 opini ale nadal widnieją w "Oczekujące na moderacje"


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - krzych91 - 07-01-2010 21:16

Na akceptacje czeka się długo. Szczególnie, że przez święta i weekendy w ogóle jest zastój. Ale prędzej czy później wszystko jest naliczone. Mi nie pominęli żadnej opinii ;p ja mam nienaliczone opinie jeszcze z 20grudnia;x ale słyszałem, że teraz znacznie przyspieszyła moderacja, także cierpliwości ;p


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Mrowa91 - 07-01-2010 21:31

spoko ;]


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Mathis K - 18-01-2010 23:13

i jak tam są jakieś efekty tego? ktoś wygrał, może przegrał Tongue Ja właśnie się zarejestrowałem i wystawiłem parę opinii! Tylko czy to wszystko jest warte tego?


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Admin - 18-01-2010 23:26

chyba nie matis mi po 3 tygodniach nie sprawdzili nawet opini a bez tego nie dostaje się punktów krótko mowiąc wiecej stresu niż pożytku


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Mathis K - 19-01-2010 00:55

tez tak myslalem... tym bardziej na google nie ma nawet pokazane jak ludzie zgarneli te nagrody...


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - krzych91 - 19-01-2010 08:42

Ehh, naprawdę mam porobić zdjęcia wszystkiego? i wypieczętować podpiisać, dodać znak wodny? Tongue Na moderację czeka się długo, ale tylko dlatego, że mnóstwo ludzi tam pisze. I to nie były 3 tygodnie Admin. Licz jedynie dni robocze.

Brałem już udział w wielu cudownych programach tego typu. Gimmez - wiadomo jak się skończylo. Tickerz - podobnie jak gimmez. Lockez?! forum ma kilkaset użytkoników, a tylko 1 (słownie - jeden, one, eins, uno) wygrał Xbox360. Tutaj wygrałem sporo więcej, o czym czytacie w pierwszym poście. Jeśli mi nie wierzycie (a widzę, że tak), to zachęcam do poczytanie postów użytkoników na blogu, gdzie m.in. dziękują za nadesłane nagrody, proszą o nowe.

Nikt nie musi pisać na Google co wygrał i tego udowadniać, bo to jest jedyna pewna strona tego typu i do niej przekonywać nie trzeba. W porównaniu do Lockerz tutaj jestem jakieś 900zł do przodu jeśli zsumować wartość wszystkich nagród.


Przykładowy post z bloga:

# dawidsoon
16:13 on Styczeń 11th, 2010

Konsola PSP dotarłaWink Serdecznie dziękuję moderatorom i całemu Cokupic. Jesteście świetni! Mam nadzieję że program Punktatorzy będzie trwał jeszcze dłuuugoSmile A i dodajcie może jakieś fajne, nowe nagrody. Pozdrawiam i zamieszczam fotkę mojej konsoli PSP 3000: http://img19.imageshack.us/img19/1646/dsc01538b.jpg
Jeszcze raz dzięki;*

http://blog.cokupic.pl/2010/01/11/happy-hour-2/

Więcej mi się szukać nie chce, bo zaraz mam zajęcia. Faktem jednak jest, że kiedyś strona działała znacznie sprawniej. Moderacja trwała 4 dni robocze, a i nagród było więcej. Ale jak już mówiłem - jest ti "wina" BARDZO wielu użytkoników.

Wielu moich znajomych bierze w tym udział i jeszcze nikt nie został poszkodowany. Wręcz przeciwnie - wygrywali monitory. LG Cookie, PSP, podobnie jak ja, a dziewczyny masę bonów do sklepów. Ale tego zdjęć robić nie będę ;]


RE: Cokupic.pl - nagrody, prawie za darmo ;) - Mathis K - 19-01-2010 12:27

no dobra niech bedzie wierze ci Big Grin tylko jak narazie te nagrody są trochę marne Big Grin