Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł (/Temat-Fanpage-tematyczny-bardzo-wysoka-aktywnosc-cena-ponad-1600-zl-72790)



Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - pleszczo - 15-07-2013 11:45

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage bardzo wysoka aktywność
2.Opis przedmiotu : Niżej
3.Zdjęcia : niżej
4.Kontakt : PW
5.Cena : zaproponuj
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


Witam serdecznie. Mam na sprzedaż fanpage ciekawostki geograficzne. Około miesiąc temu chciałam sprzedać tu fanpage gdy miał 8000 like. Część forumowiczów mówiła, że więcej nie będzie Big Grin Teraz ma około 50 000.

Jak przedstawiają się zarobki? (nie podaję dokładnych kwot, zaokrąglam W DÓŁ)
Reklama kodów rabatowych - 3 wrzutki ponad 220 zł za kampanię
Reklama biura podróży - jedna próbna wrzutka za 50 zł, prawdopodobnie będą kolejne.
Reklama miejsc, które każdy chciałby zobaczyć - wykupione 5 wrzutek po 30 zł (w jeden dzień przybyło stronie ponad 2000 fanów)

Do sprawdzenia, wystarczy przejrzeć posty.

Same zlecenia ~400 zł. Reklamodawcy zgłaszają się sami, podejrzewam, że jeśliby pisać do biur podróży i portali turystycznych maile z ofertą będzie dużo więcej chętnych

Adf.ly - dobry link 1-2$. Można wrzucać dodatkowe informacje z linkiem adfly właściwie w każdym wpisie, ale mi się nie chce Smile 300 zł miesięcznie do wyciągnięcia bez problemu.

Dodatkowe możliwości zarobku? Linkowanie swojej strony typu kwejk/demotywatory/bezuzyteczna.pl Nie próbowałam zakładać swojej strony, bo nie znam się na tym.

Statystyki:

[Obrazek: f5ik.jpg]

Zainteresowanie utrzymuje się na stałym wysokim poziomie

[Obrazek: xmk5.jpg]

Najlepsze posty osiągają 2000 lubię to, średnio ponad 700


Negocjacje możemy zacząć od 1600 zł, jednak nie ukrywam, że liczę na wyższą ofertę. Jeśli ktoś zna osobę, która może być zainteresowana kupnem fanpage i zaoferuje konkretną ofertę może liczyć na prowizję od sprzedaży

Pytania w wątku lub na PW


RE: Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - mikiniki - 15-07-2013 13:27

Polecam Allegro. pl fora typu PiO, Di,
Nie oddał bym poniżej 2k PLN, uważnie obserwuję Twój Fanpejcz. Ile chcesz za oznaczenie mojego FP na Twoim ? Tematyka ta sama tylko 7k fanów
Pozdrawiam i pisz na PW


RE: Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - pleszczo - 15-07-2013 13:55

Dzięki, tam też się ogłoszę Smile Masz PW


RE: Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - pleszczo - 21-07-2013 11:02

Już 51 tysięcy fanów Smile Zachęcam do kupna


Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - ciamciaj - 21-07-2013 12:37

Moze trochę offtop, ale korzystasz z oprogramowania typu hootsuite? Smile


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - pleszczo - 21-07-2013 18:34

Nie Smile Niby mogłabym planować wpisy do wystawienia, ale pracuję przed komputerem więc w ciągu dnia robię to na bieżąco, a jeśli chodzi o wieczorne wpisy to pomaga mi dwóch kolegów, więc jeśli nie ma mnie w domu to zawsze ktoś coś wrzuci Smile


Fanpage tematyczny bardzo wysoka aktywność cena ponad 1600 zł - surfer0700 - 30-08-2013 23:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.