Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YT Flagowanie - Probblem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: YT Flagowanie - Probblem (/Temat-YT-Flagowanie-Probblem-72716)



YT Flagowanie - Probblem - Jacuss - 13-07-2013 20:52

Stworzyłem mój własny filmik.

Koles go skopiował i mój oflagował i mi usuneli a mu nie chociaz tęz go oflagowałem.

Aha i zasłonił moje watermarki. Odwoałłem sie od dezycji YT od usunięcia ale od 2 dni nic. Co robić?

Jak wrzucam ponowanie mój film to po 1h jest usuwany.


RE: YT Flagowanie - Probblem - MixKosa - 13-07-2013 21:16

Nie wrzucaj go już do YT tyko gdzieś indziej na przykład na Dailymotion i nie flaguj kont ze swojego konta na którym masz nisze. I radzę nie dyskutować z pracownikiem YT bo to tylko po gorszy sytuacje.


RE: YT Flagowanie - Probblem - draksone - 13-07-2013 21:20

też tak zrobiłem kolesiowi,teraz mój filmik jest top 1 w google Jerk


RE: YT Flagowanie - Probblem - MixKosa - 13-07-2013 21:23

(13-07-2013 21:20)draksone napisał(a):  też tak zrobiłem kolesiowi,teraz mój filmik jest top 1 w google Jerk

Nie ciesz się za wcześnie bo obudzisz się rano i twojego filmiku już nie będzie, a na konto zostanie nałożona blokada za łamanie regulaminu.


RE: YT Flagowanie - Probblem - kompik - 13-07-2013 21:40

Nic kłótnia, mój filmik do którego się przyłożyłem tak samo jak i do samego hacka, poleciał i w ten sam dzień już było 6 takich samych, dziś jak przeglądam na YT podstrony to na jednej podstronie przynajmniej 2 razy musi być Wink

@draksone
Cytat: też tak zrobiłem kolesiowi,teraz mój filmik jest top 1 w google
Jeśli na anyfiles, to dzięki za pod*lenie filmiku Tongue

Nie bawię się już w YouTube, do poprzednich mocnych nisz nagram nowe filmy i tylko te wrzucę i mam też już taktykę jak zrobić żeby odstraszyć od kradzieży, żadne zakrywanie nie pomoże bo musiałby zakryć pół filmu Wink


RE: YT Flagowanie - Probblem - Jacuss - 13-07-2013 21:47

To co mam patrzeć jak ktos zarabia na moim opisie i filmiku z którego był 15$ dziennie?


RE: YT Flagowanie - Probblem - kompik - 13-07-2013 21:51

Ja miałem i po 50$ dziennie, ale nic nie mogę zrobić Smile Odpuściłem po 3 banie w ten sam dzień na YT, trochę boli. Pozostaje nam chyba tylko dailymotion i inne serwisy video no i przebić się przez ten gąszcz kopii naszego filmu Big Grin


RE: YT Flagowanie - Probblem - MixKosa - 13-07-2013 22:21

Jacuss wyczyść cookies i zrób konto nowe pod imieniem i nazwiskiem us, zweryfikuj konto Google i YT i wrzuć jeden film i zobacz co będzie się dziać jak nic to od czekaj 24-48h i wrzuć następny i działaj po woli a potem się rozpędź Big Grin i pamiętaj nie zgłaszaj kont z konta na którym masz nisze tzw. filmy swoje co nagrywasz.


Odp: YT Flagowanie - Probblem - GTraxX - 14-07-2013 00:56

Ouu. Miałem kiedyś podobny problem. Zgadzam się z przedmowcami. Btw. ja bym bardziej szedł w pozycjonowanie bloga niż w wrzucanie filmów (co nie mówię że tego masz nie robić bo yt i etc. naprawdę też sporo dają Wink )

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: YT Flagowanie - Probblem - draksone - 14-07-2013 10:32

(13-07-2013 21:23)MixKosa napisał(a):  
(13-07-2013 21:20)draksone napisał(a):  też tak zrobiłem kolesiowi,teraz mój filmik jest top 1 w google Jerk

Nie ciesz się za wcześnie bo obudzisz się rano i twojego filmiku już nie będzie, a na konto zostanie nałożona blokada za łamanie regulaminu.

Ten filmik stoi już z 2 miesiące,poza tym nie przynosi mi dochodu,oprócz jednego pobrania z francjii
EDIT:
oprócz 3 pobrań z francji Smile