Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uwaga Złodziej (/Temat-Uwaga-Zlodziej-72711)

Strony: 1 2 3


Uwaga Złodziej - moneymylife - 13-07-2013 19:59

Witam

Dziś chcąc zakupić kod UKASH napotkałem na złodzieja.Wyłudził ode mnie 110 zł i towaru nie otrzymałem.Po paru wiadomościach przestał się odzywać,otworzyłem spór na PayPal a on przekształcił w roszczenia pisząc
"Chcę wyłudzić ode mnie pieniądze. Użytkownik był mi winny pieniądze za usługę , a teraz coś wymyśla."

Poniżej przedstawiam całą rozmowę ze złodziejem NAZWISKO I IMIĘ MARCIN GRAJCZ NICK KOKS331

ROZMOWA:


Re: Ukash
Do: koks331
koks331 napisał(a):
Ile jesteś w stanie zapłacić na pp?

108 ZL



To ja jestem zainteresowany, ale wysyłasz w formie prezentu, tak? Bo paypal zabiera prowizję.

Ostatnio mam z tym problem,ale normalnie mogę wysłać to dołoże 2 zł na prowizje wrazie czego.Daj pp


Re: Ukash
Do: koks331
koks331 napisał(a):
Jak wysyłasz to weź daj, że wysyłasz przez prezent i nie będzie problemu po co mają nas jeszcze okradać.

Email na pp: [email protected]

Poszło,poproszę ukash


I Jak?
Do: koks331
i jak tam?

?
Do: koks331
Dostałeś pieniądze?
Wszystko gra?

..
Do: koks331
Troszkę mi się spieszy,dlatego daj znać jak sprawa wygląda

Halo???
Do: koks331
Widzę,że nie chcesz mi odpisać.Nie pozostaje mi nic innego jak otworzyć spór na paypal i wstrzymać środki.

kurcze
Do: koks331
Kurcze,wysłałem Ci pieniążki jako pierwszy,nie odzywasz się nie wiem o co chodzi,martwi mnie to.Nie mówię,że jesteś oszustem broń Boże ale jakaś odpowiedź mnie uspokoi.

.....
Do: koks331
Kolego byłem grzeczny,ale nie lubię krętaczy.Jeżeli w ciągu 5 minut nie odpowiesz na moje wiadomości wydrukuję całą rozmowę oraz wezmę Twojego PayPala i dane z niego i zgłoszę sprawę na policje.A na tym forum mnie znają bo współpracuje z wieloma osobami.Mieszkam w Niemczech i zgłoszę to tutaj na komendę więc będziesz przegrany.Tak to odpisywałeś w 5 minut a tak to nie umiesz nawet w 15?

Dobrze,że wysłałem jako usługi.Daje Ci czas do 18:30

Czas Się Skończył
Do: koks331
Jak W Temacie





Jak widać użytkownik złodziej nie odpisał mi już na moje wiadomości.Oszukał on także użytkownika Tonnyx .

Sprawę zgłaszam na policje w poniedziałek .Bezczelny śmieć,który jeszcze zarzuca mi wyłudzanie pieniędzy.Proszę Admina o podanie mi jego danych jakie są gdyż chce dołączyć je na policje.


RE: Uwaga Złodziej - daniel42na - 13-07-2013 20:04

podaj jego gg/nick


RE: Uwaga Złodziej - Roxi5017 - 13-07-2013 20:06

(13-07-2013 20:04)daniel42na napisał(a):  podaj jego gg/nick


Cytat:Re: Ukash
Do: koks331
koks331 napisał(a):
Ile jesteś w stanie zapłacić na pp?

Czyli koks331 Tongue

http://zarabiam.com/User-koks331-50010


RE: Uwaga Złodziej - roniartur - 13-07-2013 20:07

Daniel... facepalm
Przecież jest rozmowa...
"Do: koks331 " Lol


RE: Uwaga Złodziej - moneymylife - 13-07-2013 20:10

koks331 proszę o jakieś dane nie odpuszczę mu i chociaż nie lubię tak załatwiać sprawy typu policja to tym razem po prostu nie odpuszczę gnojkowi


RE: Uwaga Złodziej - daniel42na - 13-07-2013 20:11

boze chodzi mi o gg neosy nierozgarnięte, nick widze
Ps. autorze tematu wstaw screena bo tekst kazdy moze wkleic
Ps2. dane dostanie policja jesli zgłosisz sprawe, więc nie czaj się tylko leć na komisariat w najblizszym czasie


RE: Uwaga Złodziej - moneymylife - 13-07-2013 20:19

Proszę o to screen


RE: Uwaga Złodziej - moneymylife - 13-07-2013 20:19

Jak mam wkleić screen proszę mi napisać.Rozumiem,że mam namiar na Ciebie podac?


RE: Uwaga Złodziej - daniel42na - 13-07-2013 20:21

Co mnie to dotyczy.. wstaw screena jako dowód zeby dostał bana, chociaż i tak sobie pewnie nowe multi założy jak będzie chciał kręcić nowego wałka.
Podaj gg bo może gdzieś go już używał i łatwiej będzie znaleźć.


RE: Uwaga Złodziej - moneymylife - 13-07-2013 20:25

Niestety posiada tylko maila.Napiszę do PayPal bo prawdopodobnie używa złych danych osobowych.

Jego nazwisko to nie Grajcz tylko Grajczyk lub Grajczak ,nie wiadomo też czy ma na imię Marcin